2737
2734

الان میزارم

شکرت خدا 😍شکرت شکرت و بازهم هزاران بار شکرت روز ۲۱/۱۰/۹۸بهترین روز زندگیم بود .چرا چون گفتن سالمی وقراره بیای بغلم دختر ناز مامانی😍😍😚 .خدایا ازت میخوام به همه منتظرا یه بچه سالم بدی تا طمع خوش مادر شدن و مخصوصا دختردار شدن رو بچشن .شکرت هزاران بار که میوه بهشتو بهم دادی 

این اولی ببخشید همین عکسو داشتم

شکرت خدا 😍شکرت شکرت و بازهم هزاران بار شکرت روز ۲۱/۱۰/۹۸بهترین روز زندگیم بود .چرا چون گفتن سالمی وقراره بیای بغلم دختر ناز مامانی😍😍😚 .خدایا ازت میخوام به همه منتظرا یه بچه سالم بدی تا طمع خوش مادر شدن و مخصوصا دختردار شدن رو بچشن .شکرت هزاران بار که میوه بهشتو بهم دادی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اینم دومی .

هر دوشوم مثبته مثبته

خیالت تخت

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2738

امروز آز دادم یه ساعت دیگه میرم بگیرمش هی استرس دارم نکنه منفی بشه خودم تو سایت بعضی ها مثبت بوده رفتن از منفی بوده

امروز آز دادم یه ساعت دیگه میرم بگیرمش هی استرس دارم نکنه منفی بشه خودم تو سایت بعضی ها مثبت بوده رف ...

اون بعضی ها بی بی هاشون هاله بوده

مال شما پررنگه😉

انشاءالله صحیح و سالم بغل بگیریش 

2706