2737
2734
عنوان

خواستگار و مامااااانم

812 بازدید | 71 پست

بچه ها من ۲۲ سالمه یعنی سنم خوبه😑واسه ازدواج؟حس میکنم زوده حالا اصلا مشکلم این نیس فردا شب میخوان بیان خواستکاری و فقط مامان خواهرش میان من دوس ندارم فقط اونا بیان دوس دارم جلسه اول پسر هم بیاد ک من ببینم چون قیافه به شدت واسم مهمه ولی مادرم میگن که نه زشته رسم نیست و این حرفا ولی من بدم میاد که جلسه اول پسرو نیارن فقط بیان منو به چشم خریداری ببینن مگه لباسم؟!!!مامانم نظرش اینه ب حرف منم گوش نمیده میگه این چیزارو نسل شما نمیفهمن پسره ۳۱ سالشه استاد دانشگاهه اختلاف سنیمون زیاد نیست؟!!عکسشو دیدم ولی فیس تو فیس ی چیز دیگس

زندگی با تو چقدر قشنگه پــریناز😂🐾

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چجور استاد دانشگاهیه که اینجوری براش زن میگیرن؟

من به قوانین کشور التزام و اهتمام دارم.هیچ مشکلی هم نیست تو کشور. مردم نسبت به شش ماه قبل به زندگی امیدوارتر شدن. من اینو وقتی از پشت شیشه ماشین مردمو نگاه میکردم دیدم. اصلا مرگ بر آمریکا،مرگ بر اسراییل،مرگ بر منافقین ملعون🤪🤪
2738

نمیتونی بهم بزنی،میتونی؟

بزار بیان. فقط حواست باشه از اینا نباشه هرچی مادر و خواهرش گفتن انجام بده.

من به قوانین کشور التزام و اهتمام دارم.هیچ مشکلی هم نیست تو کشور. مردم نسبت به شش ماه قبل به زندگی امیدوارتر شدن. من اینو وقتی از پشت شیشه ماشین مردمو نگاه میکردم دیدم. اصلا مرگ بر آمریکا،مرگ بر اسراییل،مرگ بر منافقین ملعون🤪🤪

مخالف ازدواج سنتی نیستم ولی دیگه نه تا این حد نشناخته و به اصطلاح کور

خانواده ام شخصا تا پسری رو ندیده باشن و تا حدی ارزیابیش نکرده باشن امکان نداره خانواده اش رو خونه راه بدن حالا هرچقدر تعریفی باشه

عزیزم سنت که برای ازدواج زوده ولی به طور کلی اگه نشستی خونه تا برات به شیوه سنتی خواستگار بیاد مجبوری که به این شرایط هم تن بدی، اما اگه می خوای جور دیگه ای زندگی کنی و برای خودت شخصیت و ارزش قائل باشی، باید طبعاتش رو هم بپذیری و سعی کنی خودت رو ارتقاع بدی، مطالعه کنی، کار کنی تو اجتماع باشی تا هم مستقل بشی هم بتونی انقدر عاقل باشی که خودت تصمیم درست بگیری. اون وقت دیگه کسی مثل لباس بهت نگاه نمی کنه

استاد دانشگاه هیئت علمی نباشه حقوقش زیر ۳ میلیونه در جریان باش بعدشم منم باشم بخوان اول بیان بپسندنم بعد برن پسرشونو بیارن قبول نمیکنم سنتم واسه ازدواج خوبه اختلاف سنیتونم معمولیه

2706