2726
عنوان

کی شوهرش ...

197 بازدید | 17 پست

سربازه؟بعد اموزشی کجا افتاد؟افتاد شهر خودتون..؟شوهرم تو شهر خودمون نیفتاده😢

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آخی چه سخت 

😢اعصابم خرده

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
2728

متاهلا  اکثرا شهر خودشونن

یادداشت  :👈آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!

چرا نیفتاده ؟ مگه عقدنامه رو نبرده؟

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!

من دوروز بعد عروسیم شوهرم رفت سربازی خیلی سخت بود شش ماه خدمت کرد بعد بخاطر بسیجی باباش و تک فرزندی خودش معاف شد

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
چرا نیفتاده ؟ مگه عقدنامه رو نبرده؟

تو پروندش زده ک متاهله

شوهر من اموزشی ۴۵ روز فکر کنم بود افتاد یزد خدمت اصلیش همین تهران افتاد.البته شوهرم نبوده اون موقع ک ...

شوهر منم یزد اموزشیه تازه امروز تموم شده فردا میاد

من شوهرم باردار بودم رفت سربازی خخخ آخه داشت درس میخوند خدارو شکر آموزشی رو شاهرود افتاد اما چون دوره 45 روزه رفته بود آموزشی رو عفو خورد بعدشم چون مهندس بود انداختنش شهر خودم مشهد اونم امریه شد استان قدس صبح میرفت سرپرژه عصر نیومد تمام مزایای کارمندا و داشت جز حقوقش ک 350 تومن بود

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
احتمالا خدمت اصلیش شهر خودتونه

خب میگم اموزشیش تموم شده خدمت اصلیش شهر خودمون نیفتاده

2706