2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

گلم اول برنج ت پلو باشه ک‌عالیه

دوم عدس رو بیست دقیقه یا نیم ساعت ابپز کن جوری ک اگه بریزی روی برنج دم بکشت له نشه

یه پیاز داغ(من سه تا واسه خودمون دونفری)بعد زردچوبه یکم،من‌خودم ادویه جات،،،،زیره،دارچین،یکمممم زنجبیل ،ادویه خورشت،چاشنی خیارو ماست،ادویه مرغ و ماهی،بعدم شوید بزن من خیلی میریزم توش

بعد تفت اینا عدس رو بریز توش و پونزده دقیقه تفت بده بعد دوس داشتی لایه لایه دوستم نداشتی بریز روی برنج بعد قاطی کن،حالا قیمه یا مرغ ریش شده هم داشتی میتونی بزنی به موادش

عدس رو بپز بعد داخل ظرفی که میخوای برنجتو دم کنی یه پیاز داغ درست کن بعد زردجوبه و ادویه بریز یه کوچولو زیره هم بزنی عالی میشه بعد عدسهارو ابکش کن بریز تو قابلمه روی پیازداغها و بزار یکم سرخ بشه عدسها، بعد برنجتو بریز روش و اندازه یه بند انگشت بالاتر از برنجت آب یا ابگوشت بریز روش بزارش ذو شعله متوسط وقتی ابش جمع شد دمکن بزار و زیر دیکی روی شعله ملایم تا دم بیاد. نوششش جاااان

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد طلب عشق ز هر بی سر و پایی نکنیم.
2706