2726

من21سالمه و دوساله ازدواج کردم بچه هم ندارم درست بعدچن ما ازازدواجمون همسرم سری کاردولتی اسمشو.نوشت ک استخدام شه اخه کارش ازادبودو اونطور ک بایدباشه درامد نداشت اسمش دروامد همه کاراش شدخوشحال بودم توپوست خودم نبودم همه کارام شده بودذکرودعاوشادی .حتی محل خدمتش دراومده بودتااینک...شاگردمغازش ی جنس دزدی ازکسی میگیره و چون مغازه ب نام همسرم بودبردنش بازداشتگا و 3روز اونجابود.حالازیاد واردجریان نمیشم.دیگ نشدک بره سرکار قسمتش نبود.ازون روز ب بد انگار ی اب سرد ریختن روم بدشدم تند شدم بداخلاق شدم.دلم شکست سراشتباهش چون من گفته بودم.اون دوستتونیارش ازش خوشم نمیاددوس ندارم سرکارت باشه.دیگ باهاش بد شدم.سرد بی تفاوت بادوستام بودم شب تاصب.کم کم متوحه ی سری رقتارا شدم دیرمیامدشب تاصب بضی شبانمیامدمتوجه اعتیادش شدم بگو مگو کردم بحث میکردم دعوا قهر بازبعضی وقتا خوب .گریه میکردک سردنشو بدنشو اماسردشدم.تصمیم ب نجاتش گرفتم بردمش کمپ 28روزبود.گفت بیارین منو بیرون منم اوردمش.ک کاش نمیاوردمش ازکمپ بیرون زمان بیشتری اونجابودتااز مخش اون اشغال میرفت کراک مصرف میکرد.اومد خوب بودچن روز .ولی من دلم سرد شد توهمین بین دیگ همون توجه کمی  هم ک داشتم دیگ نداشتمش.غذاحتی براش درست نمیکردم.لاغرشدخودم توعشقو حال بودم بارفیقام یادمه ی بار گف چقددوست دارم خانومم بریم سینماباهم.گفتم اه بدم میادفرداش بادوستام رفتم سلفیامونو دیدتوگوشیم فقط گف خوشحالم ک بهت خوش میگذره.توشادباش بسمه.حرفام تند بود بهش دادمیزدم ازت متنفرم تو ی معتادی کثیفی دزدی.وسایلای خونمم تو اعتیادش گم شد.اینم بگم..دیگ میگفتم احساس حقارت دارم کنارت رابرم متنفرم برو بدرک بمیر.دوسه بار دیدم مصرف میکرد.حمله ور شدم سمتش.محکم چنگ زدم بهش قرمز شد پوستش.😑فقط نگام میکرد.وگریه میکرد.تااینک حکم دادگاهش اومد.برای همون جریان پاسگاش.بایدمیرفت زندان.شب عیدتنهابودم کارم گریه بود و بالاپایین کردن پله های زندانو دادکا.داغون شدم افسرده شدم قلبم ب درد اومد.فقط میخواستم بمیرم تکو تنهابودم توخونه.21برج 12.سال پیش رفت و الان 20روزه ک ازاده وتموم شده.اما سرد سردیم یادم نمیاد کی بهم گفتیم دوست دارم.اون عاشقانه هارفت.منم خنثی اونم خنثی تر دیگ براش مهم نیستم دیگ مریضم دورم نمیچرخه مریض میشدم شب تاصب بالاسرم بودگریه میکرد مهم بودم براش وقتوبی وقت گل میخرید توکاراکمکم میکرد من شلخته بودم اون جم میکرد وسایلامو باعشق باعلاقه احترام میذاش بهم .توپام میخ بزرگی رفت یادمه شب دیدم بالاسرمه داره چربش میکنه پاموبوس کرد😕.توبغلش گرف.امامن مغرورتر شدم.بدشدم.حالااون حسارفته منم مطمئنم دوباره شرو کرده ب مواد دروغ میگه پنهون کاری میکنه دیر میاددوباره شرو کرده اما من دیگ کم اوردم توروخدا کمکم کنین میدونم مقصرم امااونم مقصره اینم بگم بعدکمپ شرو کرد دوباره قطو وصل داشت دیگ اخراش ب حدی جنون گرف میزد بهم موهامو میکشید ک همه موهام ریخته از سرم اینجوریه ک منم بد شدم وگرنه من اینجوری نبودم بخدا شاد بودم عالی بودم بهترین بودم الان شدم مث ی پیرزن 70ساله بااینک 21 سالمه ها.توروخدا کمکم کنین چیکاکنم پول مشاور ندارم پول رارفتن بخام جا بجاشم ندارم کمکم کنین امیدم شمایسن بعضی وقتا میگم اصلاخدانیست اگ هست چرا زجرامو نمیبینه چرا نمیشنوه حتی اعتقاد دیگ ندارم ب بودنش وگرنه چرا کمکم نمیکنه چرا میبینه و هیچ کاری نمیکنه چقد صبر کنم دوسال کمه؟

دیگه برام هیچی مهم نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اینکه همسرتونو تو اون وضعیت رها کردید وبا دوستاتون خوش بودید درک نمی کنم ؟به نظرمن شما بیشتر مقصرهست ...

دیدم معتاده بیکاره خودمو کشیدم کنارک بدشد گفتم شایدخوب شه

دیگه برام هیچی مهم نیست

خدا؟؟؟ مرد رو بهش اعتماد نفس ندادی خوردش کردی حااا خدا بیاد جمعت کنه،،،،، مگه بدت نمیومد ازش چیکارش داشتی میزاشتی میموند تو زندان تو خودتم با خودت تکلیفت معلوم نیست،،،، ولی حالا هم دیر نشده،،، بشین باهاش حرف بزن،،، بگو یا طلاق یا تلاش برا بهتر شدن 

کمکش،کن دوباره ترک کنه اگه پول مشاوره نداری بزار تودکلاسهای naشرکت کنه اونجا کمکش میکنن جز عشق جز محبت تو هیچی دیگه نمیتونه سراپاش کنه

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سه سالگی دلبندم .......خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان (نی نی من داره لود میشه  � اینقد درصد دیگه مونده 🤭🤗😍❤💋💋💋 یه صلوات واسش میفرستی ) خدایا شکرت نینی منم دنیا اومد ..بعد از تحمل روزهای سخت از دست دادن جنین شش ماهه ام خداوند مهربان این دخترمو از گلهای بهشتی به اغوشم رسوند دوستای خوبم التماس دعا دارم از همه تون ❤😍❤❤ . تیکر به وقت یک سالگی   به زودی دخترم یکسالش تمام میشه روزهای سختی را گذروندم روزهای پرازاسترس و الرژی دخترم اما گذشت اللن دخترقشنگم روبروم خوابیده و هفته دیگه تولدشه من واقعا هنوزم باورندارم که این گل زیبا مال منه با تمام وجودم دوستش دارم بندبند دلم به خنده علیه اون وصله و نگاهش که دوتا تیلع مشکیه تو صورت سفیدش برق میزنه دخترزیبای من تولدت مبارک مامانی حتی اگه بمیرم رویای داشتن تو قشنگترین خاطره در اعماق قلب منه ممنون خداوند قادرو مهربان هستم 

غرورشوله کردی زندگیتوخودت خراب کردی یه لحظه ازت متنفرشدم واقعاکه چطورتونستی اینقدربی رحم باشی.ببین سلاح زنهامقابل مرداشون محبت واحترامه.بهش محبت کن زندگیتوبدست میاری اول ازهرچیزیکاری کن ترک کنه .

من21سالمه و دوساله ازدواج کردم بچه هم ندارم درست بعدچن ما ازازدواجمون همسرم سری کاردولتی اسمشو.نوشت ...

یعنی چی پول مشاور ندارم؟ یعنی با نظرات مختلف و متفاوت ماها چه مشکلی ازت حل میشه؟( یکی بکه طلاق بگیر یکی بگه تو مقصری یکی بگه دوباره زندگیتو بساز)

مشاور تلفنی میشناسم تحصیلکرده آمریکا برای هر یک ساعت مشاوره ۴۵ تومن میگیره. 

تو بخاطر یه اشتباه شوهرت دیگه نبخشیدیش و بهش فرصت ندادی. مگه تو خدا بودی؟ از کجا میدونستی بره سرکار دولتی بیشتر به نفعشه؟ برو تا مشاور معنی زندگی مشترک رو برات بگه

اول با مشاور صحبت کن تا خودتو از کینه و خودخواهی خالی کنه. یکم بخشش بهت یاد بده. یکم اخلاقای افراطیت رو به تعادل برسون. تو الان هم طلاق بگیری با زندگی بعدی احتمالیت میخوای چیکار کنی؟ اول حسابی خودتو اصلاح کن بعد نوبت شوهرت میشه.با عذاب وجدان مشکلی حل نمیشه. با نسخه های خانگی هم مشکلی حل نمیشه. پای بزرگترا رو بیار وسط تا هزینه ترک و مشاوره شوهرت کنن و کمکش کنن. ببرش یه کمپ درست و درمون که مثل آدم باهاش رفتار شه و بتونه تحمل کنه. خودتم اگر میخوای زندگی کنی باید دلشو قرص کنی تا به عشق تو ترک کنه و زندگی کنه

2706