2726

🤔من نکردم

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من پسرمو ختنه نکردم و از تصمیم خوشحال و راضیم

درمورد عوارض ختنه نکردن و حکم شرعی اگر مسلمان هستید البته یه تحقیق بکنید 

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
کاملا با تحقیق فراوان ب این نتیجه رسیدم.

انشاالله پشیمون نشید چون احتمالا تو تحقیقتون متوجه شدید احتمال سرطان آلت تو افراد ختنه نکرده زیاده البته دور از جون بچتون و همچنین عفونتهای ادراری از طرفی سرطان آلت تو قوم یهود و مسلمان به علت اینکه ختنه رو انجام میدن بسیار نادره،یکی از علل دینی واجب بودن ختنه هم پیشگیری از مشکلات جسمیه،به هرحال حتما صلاح دونستی این کارو نکنید امیدوارم در آینده پشیمون نشید

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
انشاالله پشیمون نشید چون احتمالا تو تحقیقتون متوجه شدید احتمال سرطان آلت تو افراد ختنه نکرده زیاده ا ...

عزیزم پسرم 15سالشه،. تقریبا 100درصد افریقاییا ختنه شده هستند و 85درصد اروپاییا ختنه نشدند. ولی همون بیماری هایی ک شما میفرمایید بیشترین امارش در کشورهای افریقایی هستش. درمورد سرطان الت هم بیماریه بسیار بسیار نادریه ک امکان ابتلا بهش در افراد ختنه نشده هم ناچیزه.عفونت ادراری هم با رعایت بهداشت قابل پیشگیریه. این دلایل بنظر من منطقی نیست برای ناقص سازیه فرزندانمون. موفق باشید

عزیزم پسرم 15سالشه،. تقریبا 100درصد افریقاییا ختنه شده هستند و 85درصد اروپاییا ختنه نشدند. ولی همون ...

دلیل علمی برای این سنت سفارش شده الهی وجود داره نمیدونم من  منبع علمیتون چیه ولی کاش بیشتر و بهتر تحقیق کنیم ،

دلیل علمی برای این سنت سفارش شده الهی وجود داره نمیدونم من  منبع علمیتون چیه ولی کاش بیشتر و به ...

من تحقیق زیادی کردم وهیچ دلیل علمی و منطقی اثبات ب خوب بودن ختنه نمیکنه و یسری مزایا و معایب داره که کفه ی معایبش سنگینی میکنه