2733
2734
عنوان

دعوامون شد واسه اولین بار

| مشاهده متن کامل بحث + 873 بازدید | 80 پست

بیخیال توروخدا

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حالا آسمون به زمین میرسید دو دیقه گوشی اونو میگرفت زنگ میزد من از نگرانی هلاک نمیشدم؟

چرا ازدواج نمیکنین ک دیگ نگرانیا کمتر بشه عزیزم 

دخترم تمام زندگیم 😍😍😍خوش اومدی 
حالا آسمون به زمین میرسید دو دیقه گوشی اونو میگرفت زنگ میزد من از نگرانی هلاک نمیشدم؟

خوش به حالتون بعد چهار سال سر چه چیزایی دعواتونم شده!!!  صد در صد باهم تفاهم دارین از دستش نده!😁

خب دیگه یکم بی نمک شده بودین بعد از 4 سال، این شد اولین نمک زندگیتون 😅

خوبه که 😃😃

زندگی بدون دعوا زندگی نیست که 😁😁

خوبه که به گذشته نگاه کنی، ولی بهش خیره نشو 🧐😃
2738

بشین سرجات پررو شدی دو روز دیگه ک ازدواج کردین همینقدم بهت جواب پس نداد قدر این روزا رو میدونی

عاشقم میشی دوباره....عاشق اونی که نیست....
2706