1619
1605
عنوان

شما اين موهاي كنار گوش تون+عكس

423 بازدید | 37 پست

اين موها رو ميذاريد باشه يا اصلاح ميكنيد ؟

من يه مدت ميرفتم آرايشگاه با بند برميداشت خيلي درد ميگرفت😖ديگه يه مدت دست نزدم گفتم باشه چه كاريه

الان خيلي بلند شده بد نيست ؟😕

اينستاگرام كار در منزل talaii_ideh

تخفیفهای مراکز سلامتی و پزشکی رو از اینجا بگیرید

1613

ن.من دوس دارم باحاله..بعدشم اگه موهای خط ریش امتداد گوش منظورته..دس نزن..دوس منم اونجاهارو اصلاح میکرد مث ریش پسرا شده بود

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
1614
1523
خوشگلهههههه که 😍من ندارم چرااا

یه عکس از خودت بده ☺☺

یادداشت  :👈آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
1639