2726

من فرهنگیان شیرازم  رشته الهیات خودم هم  شهرکردیم  یه بجه کوچیک دارم که ولش کردم اومدم ۶ ساعت راهه تا اینجا امروز صحبت کردم با دانشگاه برا مهمان شدن گفتن شرایطت خوبه ولی اصفهان باید قبول کنه اصفهان ورودی ۹۸ الهیات نداشته حالا به نظرتون قبول میکنه

با خدا باش پادشاهی کن بی خدا باش هر چه خواهی کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خانومه  گفت اصفهان میتونه قبول کنه تصمیم با خودشه

خب شما لازمه ک ترم یک و دو رو پاس کنی ک کلاساشچ تو اصفهان تشکیل نمیشه پس نمیشه انتقالی گرفت

تیکر بارداری نیستا تیکر رژیممه وزن هدف60کیلو قد:168وزن الانم 65
اما خانومه گفت میتونن بهت واحد بدن

ایشالا ک بشه من خودم سعی کردم انتقالی بگیرم ندادن ایشالا برا شما بشه 😊

خب شما لازمه ک ترم یک و دو رو پاس کنی ک کلاساشچ تو اصفهان تشکیل نمیشه پس نمیشه انتقالی گرفت

اخه من ۱ و ۲ رو پاس کنم بعد اصفهان ۳ و ۴ داره ؟

ن دیگ نداره نمیتونین برین اصفهان چون ب منم انتقالی ندادن چون ورودی 98نداشتن نشد

عزیزم میشه اگه پیاممو خوندی جواب بدی....منم مثل شمام یه پسر کوچیک دارم برای سال اینده کنکور میخونم هدفم فرهنگیانه میخام بدونم چند سال از درس دور بودی از کی برای کنکور شروع کردی و روزی چند ساعت میخوندی

عزیزم میشه اگه پیاممو خوندی جواب بدی....منم مثل شمام یه پسر کوچیک دارم برای سال اینده کنکور میخونم ه ...

عزیزم من ۴ سال از درس دور بودم ولی پارسال غیر حضوری پیشم خوندم من اصلا برنامه خاصی نداشتم فقط خودم روزهای هفته رو تقسیم کردم و ماه اول روزی دوتا کتاب میخوندم البته نه کامل  و ماه بعد روزی سه تاش کردم من همش دو ماه خوندم از بعد عید شروع کردم بخاطر همین فشرده خوندم و هفته های اخر کتابای تخصصی رو خوندم و تست کنکور ۷ سال اخیر و زدم

عزیزم میشه اگه پیاممو خوندی جواب بدی....منم مثل شمام یه پسر کوچیک دارم برای سال اینده کنکور میخونم ه ...

تو این دو ماه روزی ۱۰ یا ۱۲ ساعت خوندم

عزیزم من ۴ سال از درس دور بودم ولی پارسال غیر حضوری پیشم خوندم من اصلا برنامه خاصی نداشتم فقط خودم ر ...

ای ول ب ارادتون واقعا افرین رتبتون چند شد؟؟ 

2706