2726
عنوان

شوهری که پشتت نیست

9813 بازدید | 53 پست

سلام 

یچه ها من ۱/۵ازدواج کردم شوهرم مرد خوبیه اما در برابر بی احترامی هاییکه پدر و مادرش به من میکنن هیچچچچچ عکس العملی نشون نمیده.من خیلی برام این موضوع مهمه.خودم هم نمیتونم از خودم دفاع کنم توو اون لحظه هیچی بجز خنده عصبی انجام نمیدم.من الان ۸هفتمه.یکی از کاراییکه مادر پدر بیمارش کردن رو الان براتون میگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب طبیعیه نمیخواد ما بین شما قرار بگیره . خیلی خیلی سخته میدونم چقدر ناراحت میشید . ولی شما چون همسرتون مرد خوبیه به خاطر رضای خود پدر و مادرش رو ببخشید . و بگید خدایا به خودت میسپارم بعد ببینید خدا براتون چه میکنه . اینم بگم بازگو کردن رفتار زشت اونا بیشتر روتون اثر منفی میذاره و بقیه بیشتر تحریکتون میکنن .

یه ماه هر کاری کردن بگید خدایا به خاطر تو بخشیدم و به خودت واگذارشون میکنم ببین خدا چه میکنه

نویسنده ؛ پژوهشگر ؛ تحلیلگر مسایل اقتصادی و مولف . دکترای اقتصاد هستم !  خداوند را شاکرم بخاطر خانواده و سلامتی ام 

پشتت نیس چون تو اون فرهنگ بزرگ شده و خز بازیای خانوادش کاملا براش عادیه مثل شوهر من

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

همسر منم اوایل همینجوری بود ، تنها حرکتی که کردم بهش گفتم تا از حمایتت مطمئن نشم ازت بچه نمی خوام، خیلی تاثیر گذاشت روش انگار متوجه شد واقعا ازش نا امیدم ۴ سالم بچه دار نشدم 

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️

من هفته پیش رفتم سونو و صدای قلب بچه رو شنیدم

بچه ی ما توی دوتا خانواده نوه ی اوله و طبیعتا باید خیلی عزیز باشه

دوشب پیش ما رفتیم خونه مادر همسرم بعد من با ذوق به پدر شوهرم و مادر شوهرم گفتم وااای یادمون رفت عکس سونو رو بیاریم شما ببینین اینقدر بچمون کوچولووبود

یهو پدر شوهرم وسط حرف من پرید گفت اههههه ولمون کن دست از سرمون بردار حالمونو بهم زدی اینقدر بچه بچه کردی 

اون که هنوز بچه نیست هیچییی نیست بدنیا هم بیاد چیزی نیست .من که یخ کردمو بقیه حرفمو با بغض خوردم.وقتی داشتیم بر میگشتیم اومدم اشغالای میوه رو بریزیم دور شوهرم گفت بده من بریزم.مادرش سریع اومد پشتمون گفت بابا راست میگه اون هیچی نیست تا بزرگ بشه ۵-۶سالش بشه بعد بگو بچه دارم

من شوهرم درمقابل خانوادش کوتاه میومد و اوناچیزی گفتنی هیچی نمیگف اماجوری ادبش کردم که الان تونمیتونن ...

چیکار کردب مشکل منم هس

خدایا... حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد💚💚🍃الله 
2706