2410
2553

🌹دیریریرییین🌹

میوه ای که "بمب ویتامین‌ها" لقب گرفته است😱

و سرشار از ویتامین های لازم برای بدن مانند ویتامین ث ، B، B1 و اسید فولیک است👌💪

.

.

.

.

.

.

افرررین اون میوه انبه ست 😁😍

یعنی عاااالیه کوچک و بزرگ هم نداره برای همه خوبه😊👌

.

.

.

مخصوصا اگر انبه خشک ما باشه 😜

این عکس انبه خشکمون هست که طعمشون عااالیه😋😋😋

😋😋و حالا لواااشک انبه😋😋  

خوردین تا حالا؟؟😍

بی نظیرررره😍👌😋

لواشکای ماهمه صد درصد از خود میوه هستن و هیچ افزودنی ندارن حتی شکر و نمک👌👌👌

اینم عکس این دلبر😍😍❤️😋

پودر انبه هم تولید میکنم واسه کوچولو هایی که نمیتونند انبه بخورن میشه داخل فرنی بستنی و.. بریزید و بدین نوش جان کنند بسیار مقوی و عالیه😍👌💪

انتخاب با شما👇

این خوراکیای خوشمزه و مفید رو انتخاب میکنید😍👌 یا تنقلات مضر پر از مواد نگهدارنده رو؟!😞

شماره تماس

09157112469

لینک کانال

@Khanemivekhoshk

ای دی من

@Mivekhoshkha

تولید کننده انواع میوه خشک و لواشک خالص عسل و زعفران با کیفیت صادراتی ارسال به همه شهرها و خارج از کشور😍کانال تلگرام 👈 https://t.me/khanemivekhoshk  پیج اینستاگرام 09157112469👇 https://instagram.com/Khanemivekhoshk

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خسته نباشی

کاش نقشه سرزمینم به جای گربه شبیه سگ بود تا مردمانش بجای خیانت “وفا” داشتند 😏 (دوس ندارم از زندگی شخصیم بگم میخاستم بگم الان جزو تاپیکام بود پس اینقد اصرار نکن دوست عزیز 😊) ✨دختر شاه پریون نیستم ✨اگه از غم و غصه نمیگم دلیل نمیشه خوشبختم منم مثل همه ی آدما دیگه مشکلات خودمو دارم حتی بیشتر از شما ✨ادما رو از ظاهر قضاوت نکنین 🙏مرسی اه 🤧

هوس کردم

کاش نقشه سرزمینم به جای گربه شبیه سگ بود تا مردمانش بجای خیانت “وفا” داشتند 😏 (دوس ندارم از زندگی شخصیم بگم میخاستم بگم الان جزو تاپیکام بود پس اینقد اصرار نکن دوست عزیز 😊) ✨دختر شاه پریون نیستم ✨اگه از غم و غصه نمیگم دلیل نمیشه خوشبختم منم مثل همه ی آدما دیگه مشکلات خودمو دارم حتی بیشتر از شما ✨ادما رو از ظاهر قضاوت نکنین 🙏مرسی اه 🤧
2714
2706