2726
عنوان

درد زايمان

| مشاهده متن کامل بحث + 679 بازدید | 65 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پیاده روی زیاد داشته باش عزیزم،  من چرا پس اینقدر زودی دردام شروع شد، دنبال اینم چیکار کنم درد ...

من كمردرد دارم شديد ولى درد زايمان ندارم

خدایا مرسی که مامان یه پسر مهربون و شیطونم 😍😘
2728

ورزش کگل رو سرچ کن زیاد انجام بده

ورزش روی پله رو سرچ کن زیاد انجام بده باید کشاله ران کش بیاد نه زانو اینجوری سر بچه قشنگ جای درست روی لگن قرار میگیره

تا میتونی آروم و با احتیاط که نیفتی از پله برو بالا بیا پایین اگر میتونی خرچنگی برو تنبل نباش با شوهرت هر شب پیاده روی کن 

رابطه بدون جلوگیری همراه با تحریک سینه خوبه

خوردن شربت زعفرون و عسل در حد معقول نه که انقدر بخوری فشارت بزنه بالا

دم بیمارستان هم یه شربت پر و پیمون و غلیظ از زعفرون و عسل و آب بخور دهانه رحم خیلی خوب باز میشه

ان شاالله  زایمان فوق العاده خوبی رو داشته باشی 😍 برای همه دعا کن

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
بپربپر چیه توم دختر نکنا روزی ۳تالیوان چای زعفرون گل گاوزبون و رابطه ولی عمیق نه

چاى زعفرون ميگن خطرناكه آخه،من كلاس زايمان ميرفتم اونجا فتن بعد از اين(ه درد شروع شد و اومدين بيمارستان اجازه دارين زعفرون بخورين،تو خونه اصلا نخورين خطرناكه

منم دکتر بهم تا ۱آبان فرصت داده.اگه دردام شروع نشه باید بستری شم چند روزه پیاده رویم رو زیاد کردم و ...

منم ميترسم پياده روى كنم زود بدنيا بياد! چون ميخوام آبان بشه حتما،الان يكم راه ميرم يا سرپا وايميستم همه بدنم پر از درد ميشه

چاى زعفرون ميگن خطرناكه آخه،من كلاس زايمان ميرفتم اونجا فتن بعد از اين(ه درد شروع شد و اومدين بيمارس ...

من رفتم بیمارستان دوسانت بازشده بود

گفتن برو خونه اینارو انجام بده

اومدم هر۳تاشو انجام دادم صبح زودم رفتم زایمان کردم

هیج اتفاقی نمیفته مگه الکیه اخه با زعفرون خوردن شما بچه خفه بشه؟اصلا امکان نداره

بچم سرش کامل تو لگنه دکتر گفت اماده اماده زایمانی دهانه رحمتم نرم نرمه ولی دردم نمیگیر ای شربتوبخورم دردم میگیره؟ 

2706