2726
عنوان

از اینکه برای جهازم مایکروویو خریدم گاهی پشیمون میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 207 بازدید | 22 پست

گرم کردن غذا خییلی توش راحته ،مخصوصا کسایی که بچه کوچیک دارن ،بچه هی غذا میخواد آدم راحته دیگه

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه کسی با گاز فردار غذارو گرم میکنه و یخ زدایی؟!

اره از اون لحاظ خخخخ خب ما غذا رو تو ماکروفر گرم نمی کنیم

بعضیا باید اسکار بی شرفی و نمک نشناسی بگیرن....                                           شیطونکم  تیکر عروسیمه  
برای نون چن ثانیه میذارین

نون سنگک ۳۰ ثانیه ..سنگک همیشه قیچی میکنم فریز میکنم عادت کردم

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2728
برای نون چن ثانیه میذارین

بستگی داره ولی من اصلا نگاه نمیکنم چند ثانیه میذارم ،یه بار نون بزاری میاد دستت که چقد باید بمونه....حدود یک دقیقه یکم بیشتر یا کمتر

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭

من خورده نون هایی که کنار سفره میمونه رو میزارم نو ماکرو رو حالت گرم کردن یکم بیشتر میزارم مثلا حدود سه چهار دقیقه بعد که در میارم خشک خشک شده میریزم تو آسیاب پودر سوخاری درست میکنم.

من هنوز نمیدونم واسه من ماکروویو یا ماکروفر😂 تاحالا دقت نکردم ولی همیشه واسه گرم کردن غذا استفاده میکنم. روزی چندبار

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙