1619
1605

من تستر میخواستم شوهرم گفت ن خلاصه مخم زد مایکروویو برداشتیم گازمم فر داره اما هی با خودم میگم چ کاری کردم اینجا خوندن کیک پیتزا خوب در نمیاد توش

فر که از همه بهتره از همون استفاده کن

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

زیاد فرقی باهم ندارن 

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر قشنگم 👶 به خونت 🤰خوش اومدی.... لحظه شماری میکنیم برای دیدن روی ماهت... 🤗دیگه چیزی نمونده که بغلت کنم 😍🤗

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

با گاز فردار چرا باز ماکروفر یا توستر می خرین؟!

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعضیا باید اسکار بی شرفی و نمک نشناسی بگیرن....                                           شیطونکم  تیکر عروسیمه  
1522
با گاز فردار چرا باز ماکروفر یا توستر می خرین؟!

سوال منم هست؟! 🤔

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمه عزیزمممم، بععععله😍🙊 دست جیغغغغ هوراااااااااااااااا🎉🎈🎂 ما متولدین اسفند خیلی مظلومیم 😞 تو فکر کن به دنیا اومدیم👶یکی داره دیوار رنگ میکنه🎨یکی داره شیشه میشوره💦توأم یه گوشه افتادی داری عرررر میزنی 😭😐                                       لطفا واسه خواسته دلم دعا کن 🙏🌹 امیدوارم انرژی مثبت دعات چندین برابرش به خودت برگرده مهربوووون 😚💐🙃

من تستر گرفتم اخه مامانم داشت اصلا مورد استفاده نبود ماکروویو!!کیک تو فر از همه بهتر میشه 

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!

مبارکت باشه فقط به درد باز کردن یخ گوشت خوبه و گرم کردن نون گرم کردن غذا ،من خودم روزی سه چهار بار حتما استفاده میکنم

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭
8
برای گرم کردن غذا یا آب جوشوندن سریع یا اب شدن یخ گوشت ومرغ استفاده کن

من یعنی راحتم از این بابت....

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭

ماکروفر نباشه لنگم همش توش غذا گرم میکنم نون گرم میکنم یخزدایی میکنم

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
1432

گرم کردن غذا خییلی توش راحته ،مخصوصا کسایی که بچه کوچیک دارن ،بچه هی غذا میخواد آدم راحته دیگه

مگه کسی با گاز فردار غذارو گرم میکنه و یخ زدایی؟!

اره از اون لحاظ خخخخ خب ما غذا رو تو ماکروفر گرم نمی کنیم

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعضیا باید اسکار بی شرفی و نمک نشناسی بگیرن....                                           شیطونکم  تیکر عروسیمه  
برای نون چن ثانیه میذارین

نون سنگک ۳۰ ثانیه ..سنگک همیشه قیچی میکنم فریز میکنم عادت کردم

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
برای نون چن ثانیه میذارین

بستگی داره ولی من اصلا نگاه نمیکنم چند ثانیه میذارم ،یه بار نون بزاری میاد دستت که چقد باید بمونه....حدود یک دقیقه یکم بیشتر یا کمتر

1615