2703
2553
عنوان

تبعیض بین جاری ها و حتی پسرای خانواده

| مشاهده متن کامل بحث + 2164 بازدید | 70 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

واسه ما هم همین طور بود 

دیگه عادت کردیم 

البته جلو ما اینجوری وانمود میکنن که شما چون از پس کار خودتون بر میاید و راه و چاه رو میدونید ما بهتون کاری نداریم 

اونا ضعیف ترن واسه همین ما هواشونو داریم 

ولی خوب واقعیت چیز دیگه ای 

فکر کنم مادرشوهرم خیلی سختی کشیده اونارو زاییده 

2456
اگ پسر بزرگس ممکنه اما کلن من خودمم با برادرام زناشون همینطورم خوب چون باشون حال نمیکنن

چطوری هستی؟خواهرشوهرای من با برادرشوهرم و جاریم خیلی خوبن.با ما اینجوری ان.یه خواهرشوهرم که کلا انگار قهره.اون یکی هم انگار کلا حال حرف زدن نداره هیچوقت.حتی با برادر خودش

من که جاری ندارم ولی سر یه خواستگاری رفتن برادر شوهرم فهمیدم مادر شوهرم خیلی عنتره . نمیخوام مسخره کنما دختره کم شنوا بود در واقع فقط یه گوشش اونم با سمعک کار میکرد بعد تولیدی لباس کار میکرد . قیافه معمولی و .. مادر شوهرم همچین ازش تعریف میکرد من هنگ کرده بودم میگفت شاغله 😁😁😁😁 حالا من ارشد دارم و خب هنوز متاسفانه وارد بازار کار نشدم . 😐😐

و خدایی که به شدت کافیست ... 
مامان منو بابای منم همینن خیلی دلم برای بابام میسوزه  بنده خدا بابام هیچ کس رو نداره😔😔😔😔😔

منم دلم برا شوهرم میسوزه.مخصوصا که منم اینجا غریبم و کسیو ندارم.از اونورم میبینم شوهر من خیلی دلسوزتر از داداششه و بازم هوای اونو دارن اعصابم بهم میریزه

2714
فکر کنم هیچ راه حلی نداره, اونی که دوستش ندارند هر کار کنه عزیز نمیشه, باید نوع رفت و آمدها را عوض ک ...

من خیلی کم کردم ارتباطمو.اما کلا زورم میاد بعضی تبعیضا رو میبینم.واقعا انگار ما بدهکارشونیم

جاری من برای خوشحال کردن پدرشوهر و مادر شوهرم کارهای زیر را انجام داد جهت عزیز بودم

۱  استخدام شد

۲  ادامه تحصیل داد جهت ترفیع شغلی

۳ برای دخترش خواهر آورد

۴ صرفه جویی زیاد کرد تا شوهرش پولدار بشه

۵ بعد از بیست سال بچه سوم آورد چون اونا ناراحت بودن پسرشان که خیلی پولدار هست وارث اموال نداره

۶  داستان ادامه داره

ولی 

من اهداف خودم را دارم و برای خودم زندگی می کنم , نه دلخواه دیگران

من هم خیلی از تبعیض متنفرم ولی کاریش نمیشه کرد

آدم باید برای خودش زندگی کنه

من بیشتر با دوستای خودم که با من همفکرند معاشرت می کنم تا تنها نباشم

واسه ما هم همین طور بود  دیگه عادت کردیم  البته جلو ما اینجوری وانمود میکنن که شما چون ا ...

من دو ساله وارد این خونواده شدم.دیگه واقعا عصبیم کردن.اوایل شوهرم میگفت بخاطر اینه که تو تازه واردب و فلان.در صورتی که کلا به ما راه نمیدن.حالا من هیچی حتی شوهرم.فقط وقتی با اونا شکرابن یا بالاخره یه استفاده ای داریم براشون باهامون مهربون میشن

2706