2703
2553

اگه خونواده شوهرتون بین شما و جاریتون و حتی بین شوهرتون و برادرشوهرتون فرق بذارن چه رفتاری از خودتون نشون میدین؟این قضیه از اول تو‌خونواده شوهر من بوده.با اینکه من و شوهرم بیشتر هواشونو داریم و ادمای باصداقت تری هستیم اما کلا اونا تاج سر هستن.اینم که میگم شامل خانمای خانواده س.ینی مادرشوهرم و دوتا خواهرشوهرم.من درک میکنم که یه خواهری ممکنه یه برادرشو بیشتر دوس داشته باشه یا مادر یه بچه ش رو بیشتر دوس داشته باشه اما نمیفهمم چطوری میشه که یه خواهر مدام دور سر یه برادرش و زنش بچرخه اما با اون یکی برادرش هیچ ارتباطی برقرار نکنه حتی دو کلمه حرفم نداشته باشه بزنه فقط وقتی کار داره بیاد سراغش.نمیفهمم چطوری میشه که یه مادر حرف این عروسشو به اون پسرش ترجیح میده.کلا هم ادمای ببخشید عنتری هستن و من هر چی نگاه میکنم نمیفهمم اینا چی دارن که همه سنگشونو به سینه میزنن.حتی فامیل هم حس میکنم تحت تاثیر حرفایی که‌مادرشوهرم اینا پشت سر میگن با اونا برخورد بهتری دارن تا با ما.همش میگم مهم نیس و رد میکنم میره.اما واقعا دیگه زورم گرفته.واقعا دلم میخواد باهاشون قطع ارتباط کنم و گند دماغ باشم جلوشون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
فکر کنم , تقریبا همه جا همینطوریه,

اخه بین ما و جاری و برادرشوهرم احتلاف هس.این رفتارا کلا انگار همه دارن طرفداری اونا رو میکنن.در حالیکه کاملا معلومه مقصر کیه

مامان منو بابای منم همینن خیلی دلم برای بابام میسوزه 

بنده خدا بابام هیچ کس رو نداره😔😔😔😔😔

خدایا شکرت بالاخره منم مامان شدم بعد از سه بار ivf  ۱۵.۱۲.۱۳۹۹ بهترین روز زندگیم بود🥰🥰🥰                            ایشالله دامن همه منتطرا زود زود سبز بشه
شاید خواهره با اون برادرش مچ تره مثلا پایه تره و در کل منم دارم تازه جاری دلر میشم از الان شروع شده ...

میگم که درک میکنم مچ تر باشه اما نه اینکه کلا با این یکی داداشش در هیچ ارتباطی نباشه حتی کاملا در سکوت باشه همیشه.در حالیکه شوهر من خودش سراغشو میگیره همیشه

2706