2410
2553
عنوان

تورو خدابیاید ی راه حل ب من بدید

179 بازدید | 25 پست

تپیکای قبلم هست....من هفت ساله ازدواح کردم وتمام این مدت تابه الان باهمه مشکلاتی که وجودداشت وباوحود دوتاپسرم باخانواده شوهرم تو یه خونه مشترک زندگی میکنیم.شوهرم اغلبدبیرونه.ساعت کاری زیاد وورزش وکاراداری و...من میمونم باخانواده شوهر ودوتامسر فضول.

لحظه شماری میکردم واسه این برج هشت که مستاجر ازخونه ای که پارسال باهزخر خون دل خریدیم بلندشه تابلکه فرجی بشه مامستقل شبم.حالا جن روزی هست مستاجر جابه جاشده وخونه تخلیه ست،اما وای چی بگم ازشوهرم که عزا گرفته چون حس میکنه لحظه ترک کردن خانوادش فرارسیده.حالا کار به عزاگرفتنش ندارم.من بهش حق دادم.

اما بهم میگه اصلا بامن صحبت نکن.من اصلا ارامش ندارم.این روزا خودش شیفته شبه.من همش توخونم.گیردادنای پدرشوهرم.فضولیای پسرام.خانوادم اصلا نمیان اینجا.ازش خواستم بزاره من برم خونه پدرم ی شب کلی داد زدو گفت بهت گفتم اعصاب ندارم.با مررونادرش میشینه بگو بخند.پسرامونوبازی میده.الانم از بیرون اومد رفت استخر بعدش میاد محدد میره سرکار.دیشب بهم میگه زندگیمون ببخشید سراسر گهه😔 بهش میگم چرا؟؟چیمون از بقیه کمتره؟؟این همه بدبختی وتفرقه وعذاب تحمل کردم.

من راحمو بهت پيشنهاد نميكنم ولي من بودم با اين رفتار گند شوهرم جوري جرواجرش ميكردم كه تا عمر داره يادش نره ١ بار به دنيا نيومدم بشينم لوس بازياي خودشو خانوادشو تحمل كنم جوري ميريدم بهش كه نشه پاكش كنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اما ی روزایی هم خوبه اخلاقش.الان تواین روزایی که اینقدر بداخلاقه ونمیزاره من حداقل برم بیرون تعویض روحیه،انتظارداره من هیچی نگم و واسش مث عسل باشم.ولی منم این حرقا دیوونم میکنن.وقتی تاتقی ب توقی بخوره صداش مث چی میره هوا.چی کار کنم باهاش؟؟

بهم نگید مث خودش باشم که اصلا نمیتونم.بدتر میشه.

ی ادن غد عصبی....چیکار کنم بااین اخلاقش.الان حتی وقت نمیشه دوکلمه باهاش حرف بزنم.یاسرکاره یا پدرومادر وخاتواده یابچه ها...من اصلا.هیچ

2720

ای بابا چقد بدازاول تو ی خونه بودیم منم دوسال با مادرشوهرم زندگی کردم تا ی سالگیه دخترمم اونجا بودیم دوس داشتیم اجاره کنیم اما شوهرم گفت اجاره کنیم دیگه سختمونه خونمونو بسازیم بعد دوسال ی خونه ساختیم البته بالا تومراحله لوله کشی ایناس پایینم ی سوییته کوچولوهه سه ساله نشستیم البته بیشتر خونه بابام اینا بودم چون خونم توحیاطشونه ولی واقعا کسی اذیتم نکرد تحمل کردم خونه ای ک بسلامتی خریدین نزدیکه خونه باباش ایناس نیس؟؟بچه ک نیست بخواد دلتنگی کنه همه دوس دارن جدا باشن ک اون میگه ن

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
من راحمو بهت پيشنهاد نميكنم ولي من بودم با اين رفتار گند شوهرم جوري جرواجرش ميكردم كه تا عمر داره يا ...

خوش بحالت....من حتی جربزه اینکارم ندارم...شایدم چون هیچ پشتوانه ای ندارم.شایدم چون دوتاپسردارم وشایدم چون میدونم شوهرم اینقدر مغروره کا تاپا طلاقم میره واس خاطر غرورش....نمیدونم

2714

هيشكي جزيئات زندگي ادمارو نميدونه، ايمجا هم اصلا جاي خوبي براي مطرح كردن مشكلات خانوادگي ميست عزيزم، طبق تجربياتي كه داشتم بدتر ادمو گمراه ميكنن، بهترين راه اينه كه خيلي ارومو منطقي و يدون هيچ گلايه اي همسرتون صحبت كنين و ببينين دقيقا چي داره اذيتش مكنه كه باعث اين رفتاراش ميشه 

خوش بحالت....من حتی جربزه اینکارم ندارم...شایدم چون هیچ پشتوانه ای ندارم.شایدم چون دوتاپسردارم وشاید ...

نه واسه اين چيزا نيست واسه اينكه ازت زهر چشم گرفته و ترسوندتت و اعتماد بنفستو گرفته من به شخصه واقعا تحمل اين رفتاروندارم ١ روز ٢ روز و ميشه تحمل كرد ولي بيشتر بشه ميزنم زير كاسه كوزه خودشو خانوادش تا پاي طلاقم برم مهم نيست 

[QUOTE=108459143]ای بابا چقد بدازاول تو ی خونه بودیم منم دوسال با مادرشوهرم زندگی کردم تا ی سالگیه دخترمم اونجا نه دور نیست.ی ربع بیس دیقه راهه همش....مساله فقط دلتنگی نیس.میگه چطور سر پیری تنهاشون بزارم برم توخونم.حالا همجینم پیر نیستن.هنوز کاراشونو خودشون انجام میدن

توی خونه این یا جدایین ازمادرشوهرت اینا

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
[QUOTE=108459143]ای بابا چقد بدازاول تو ی خونه بودیم منم دوسال با مادرشوهرم زندگی کردم تا ی سالگیه د ...

ای بابا فقط همین ی بچس خوب سخته قطعا خودتم جوونی دلت آزادی میخوای قدیم نیس ک خونم ک داری بسلامتی باارامش نرمش کن بغلش کن یعنی اروم نمیشه رامت نمیشه؟؟

2706