2726

منظورمو واضح می گم همین چند دقیقه پیش داشتم کامنتهایی رو می خوندم که زیر پست خلبانان زن نوشته بود و همه مردا اکثرا مسخره کرده بودن 

ومن با یکیشون درگیر شدم که منو طبق معمول به فحش های ج ن س ی بست 

حالا این یه نمونه هست کلا چرا بد بودن ، بد دهن بودن ، فحاشی ،خشونت ، و...

این خصوصیات برای برخی مردان جامعه ما افتخاره ؟

منظورم اینه که چرا جوری رفتار می کنند که انگار غیر از این باشه عجیبه و کاملا این نوع رفتار براشون عادیه 

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 

وحشین...فحش که دادن تو دهنی نخوردن..همون طوری رفته تو شاکلشون

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه افتخار نیست کلا   انواع خشم دارند  اینجا نوعا خشم به جتس مخالف و موفقیتش و برون ریزی خشم بصورت کلامی را بی خطر و عادی میدانند 

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید
وحشین...فحش که دادن تو دهنی نخوردن..همون طوری رفته تو شاکلشون

تو دهنی خوردن چیزی رو عوض نمی کنه من دلم می خواد بدونم ریشه اش کجاست چون خیلی برام عجیبه عام بودن این موضوع

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
به تربیتی ک ما زن ها از پسرامون میکنیم برمیگرده عزیزم

درسته اینم هست 

یه بار با شوهرم نشتسیم یه فیلمی,دیدم مرده همش,زنشو کتک میز,اهان ملی,وراهای,نرفته اش بود 

باورت میشه شوهرم یه هفته دقیقا مثل شوهر ملی,شده بود دیگه اینقدر از,دستش,گریه کردم اخرش خودش,گفت ببخش,تحت تاثیر اون فیلمه بودم از,شخصیت مرده خوشم میومد   

کلا بد,بودم براشون افتخاره 

چون از بچگی اطرافیان قربون صدقه ی فلانجاشون رفتن و این باورو بهشون القا کردن که چون شما ی چیز زشت اون وسط دارین برترین و حق دارین ازش هرجایی استفاده کنین هرچی بیشتر حواله ی این و اون بدین مرد ترین😐😐😐

به همین سادگی...ولی کسی هیچوقت تو بچگی به دختر این رو القا نمیکنه که قربون فلانجات همه میزنن تو سرش که بشین بی حیا

جهان سومیه دیگه 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
افتخارنیس کلانمی تونن بعضیا ادم باشن دسته خودشون نیس ذات شون خرابه

نه آخه من با مورد اینجوری برخورد کردم که اینو افتخار می دونست و می گفت طبق لیاقت هر کسی باهاش رفتار می کنم 

تو دهنی خوردن چیزی رو عوض نمی کنه من دلم می خواد بدونم ریشه اش کجاست چون خیلی برام عجیبه عام بودن ای ...

مردها همیشه دنبال اینن که مرد,بودن خودشونو ثابت کنن فک میکنن با بد,بودن میتونن ثابت کنن که مرد,شد 

چون از بچگی اطرافیان قربون صدقه ی فلانجاشون رفتن و این باورو بهشون القا کردن که چون شما ی چیز زشت او ...

کاملا درسته بسیار درست توضیح دادی 

پایین تنه مردا براشون افتخار اکتسابی شده است 

2706