2726

واقعا غلطی کردم..گوش هاش رو هفته قبل سورلخ کردیم.

الان گوشواره حلقه انداختم..یکیش به پایین گوش اش کیپه..یکی ازاد..مشخصه سوراخ هاش بالا پایینه خیلی😥😥😥😥

چیکار کنم...در یارم بسته شه کلا؟

محتاط باشیم، در "سرزنش" و "قضاوت کردن" دیگران،وقتی، نه از "دیروز او" خبر داریم نه از فردای خودمان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اونیکه خرابه در بیار سوراخش بسته میشه بعد چن وقت باز سوراخ کن مثه اون یکی  از دختر داییم همینطو ...

وای چه سخت..دیگه دریارم نمیرم...میشناسم خودمو..😐

محتاط باشیم، در "سرزنش" و "قضاوت کردن" دیگران،وقتی، نه از "دیروز او" خبر داریم نه از فردای خودمان
به همون خانوم که گوشاتو سوراخ کرده بگو معمولا یه راه حلی دارن

اقا سوراخ کرد خیر سر اش

به خودش بگو آخه گوش من هر چقدر گوشواره نندازم بسته نمیشه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
آخه تو تو عمرت دیدی یه آقا کارشو درست انجام بده که گوشتی خوشگل تو دادی اون سوراخ کنه؟؟😂😂😂😂

واقعا👌

گوشای منم همینجوریه.بچه ک بودم اشتباهی سوراخ کردن بعد یه سوراخ دیگه هم زدن رو گوشم.اون خرابه رو ماما ...

رد اون یکی سوراخ دیده میشه؟

2706