2726
عنوان

بارداری در سن بالا

315 بازدید | 18 پست

زنداداش من سه ساله اقدام کرده ولی بچه دار نشده الان سی و پنج سالش هست وما همش میترسیم که دیگه نشه یعنی وقت داره ...ما دلمون نی نی میخاد 

انفرادی شده سلول به سلول تنم خود من در خود من زندانی ست. 

مادرمن چندماه پیش رایمان کرد منم باردارم خخخخ ۴۱ سالشه

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 

خب گلم اگه دلتون نی نی میخواد از خودتون مایه بذارید نه از زندگی دیگران.

زندگی مردم بر اساس هوس شما و اطرافیانشون نیست

نی نی ها یهو خودشونو موقع شیرخوردن یا بازیگوشی توی بغل،هول میدن به عقب، مواظب باشین مثلا پشت سرشون دیوار یا مبل نباشه.نی نی هم مثل ما تشنه میشه بهش آب بدین.انگشت مکیدن بچه علاوه بر نشانه ی گرسنگی نشانه ی تشنگی هم هست چون به کمک انگشت توی دهنشون آب تولید میکنن،پس آب بدین به نی نی، دندونی یه جنس نرم و یه جنس تقرییبا نرم بخرین و همیشه توی بشقاب پلاستیکی یا جایگاه خود دندونی، روی زمین بذارین تا بچه هروقت خواست راحت برداره.موقع دندون دراوردن غذا نمیخورن و نق نقو میشن.پس درکشون کنیم چون به اندازه کافی نی نی خودش درحال اذیت شدن هست.اینجورمواقع مایعات مثل شربت شیرین خونگی مثلا شربت البالو، به و ... بدین، برای از پوشک گرفتن عجله نکنین اصصصصلا حتی ممکنه چندین ماه توضیح بدین تا دلش بخواد و سن و درکش برسه تا واقعا اون کاری که شما میخواین رو انجام بده،مثلا سرپا نشینه اصلا و هیچ روش و وسیله هم قبول نکنه.اگه دیدی صبرت کم شده و بعد از ده بار تذکر و حرف و ۱۰۰بار آموزش، داد میزنی ،دوسه تا برنامه تفریح و رفت و امد بذار.اگه تغییری نکردی برو دکتر و قرص ضعیف بخور،تا کلا بدنت ریلکس بشه.بچه دو الی ۳ ماه قبل از ۳ سالگی،الکی گاز نمیگیره، دندون آسیاب درمیاره و میل به گاز گرفتن چیزی داره پس دندونیاشو که از داروخونه خریده بودی بشور استریل کن بذار تو لیوان بذار پایین ترین طبقه یخچال و بهش بگو این برای شماست که گاز بگیریش( وگرنه بچه بی تربیت و گازگیر نیست،ولی وقتی هی بگیم گگاااززز نگیر ،بی تربیت،،،،،،،اونم تو ذهنش درج میشه یه بچه ی بی تربیت گازگیره و باید به همین کار ادامه بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب گلم اگه دلتون نی نی میخواد از خودتون مایه بذارید نه از زندگی دیگران. زندگی مردم بر اساس هوس شما ...

بیشتر پدرم دوست داره .بعدم خودش چشش پر اشک میشه وگرنه خودش چیه که بچه ش چی باشه ....یه پدر حق داره ثمره ی زندگیش رو ببینه 

اگه بچه دوس دارین هی مدام جلوش نگین فقط باعث ناراحتی و استرس بنده خدا میشید... خودتون ازدواج کنید و ...

نه بابا خالا من اینجور نوشتم نگن خواهر شوهر ه .....وگرنه چیکار داریم .خودش ناراحتی میکنه .

من 38 سالگی باردار شدم و کلی دوست و فامیل که 37 .38 زایمان کردن

خیلی از نزدیکان بهم گفتن نی نی تو رو کی میبینیم؟ .ولی الان یه مطب دکتر بخوام برم نیم ساعت نگهش نمیدارن

هر زنی که باردار نمیشه مشکل از اون نیست شاید همسرش مشکل داشته باشه

اگه بچه دوس دارین هی مدام جلوش نگین فقط باعث ناراحتی و استرس بنده خدا میشید... خودتون ازدواج کنید و ...

دقیقن افرین ....سریع قصد بچه دار شدن دارم .

جهان سومی نباشیم 35 سال ، سنی نیس  مگه قراره 17 ، 18 ازدواج کنیم و تا 35 سه چهار تا بچه بیاریم ...

ا ره میدونم بابا دختر عموم سی و پنج خونه ست حرفتون درست اخه ایشون مشکلات دیگه داشتن مث مشکل ستون فقرات و عفونت لگن و....که به داداشم نگفت موقع ازدواج دلیل اصلی اینه ....بیچاره داداشم پنج ساله پول خرجش کرده برا کمر و عفونت و.....به خاطر این مشکلاته که میگم شاید نشه تازه سن دقیقش م ما نمیدونیم که میگه سی وپنج شناسنامه اش ایراد داره میگه بزرگ گرفتن برام در واقع علل اصلی اینا هستن نه سن .در ضمن شوهرش ازمایش داد کاملن سالمه ولی اون انواع مشکلات رو داره ...عفونت و تنبلی تخمدان و...

من 39 سالمه . امروز توی 5 هفتگی سقط شد خودش.  نمیدونم بازم شانسی دارم یا نه . برام دعا کنید

قربونت برم معلومه که شانس هست این تاپیکی که من زدم یه ذره عنوانش رو اشتباه زدم بیشتر منظورم رو مشکلات زمینه ای هست که عروسمون داره ستون فقراتش ایراد داره وگرنه چرا که نه تا بالای چهل میگن میشه ولی بدبختانه ایشون مشکلاتش زیاده خدا وند بزرگتر از این که دل بندهاشو بشکنه .

2706