1472
1411

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

یااا خدا چجوری قبل تخمک گذاری لقاح انجام شه؟؟؟ مگه میشه؟؟😲😲😲😲

😂😂😂 منظورش همون رابطه‌ست😁

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلیلِ خوشبختیم: 💙پسرم💙  نفسم: 💙پسرم💙 عمرم: 💙پسرم💙 وجودم: 💙پسرم💙 قلبم: 💙پسرم💙 تموم زندگیم: 💙پسرم💙 باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم💙 👶  تیکر تولد داداشِ گل‌پسرم😍👶 خدایا شکرت بابت دوتا دسته گل زیبایی که بهم هدیه دادی💙
1473
8
از کجا فهمیدی phواژنت چی بود؟ از کجا باید تهیه کرد ؟اسمش چیه؟ تا چه عددی پسر میشه و چه عدد دختر؟

حامله که شدم ازتوآزمایش ادرارم فهمیدم

مینویسهph

خودت قبلش میتونی باتغذیه ورژیم دختربرسونی به زیر۶

۷به بالاپسره

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
عزیزم pH چجوری فهمیدی؟؟؟؟؟

توبارداری میفرستن آزمایش خون وادرار

توآزمایش ادرارم فهمیدم

تا۵ودیدم حدس زدم دختردومیم😭همونم شد

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
توبارداری میفرستن آزمایش خون وادرار توآزمایش ادرارم فهمیدم تا۵ودیدم حدس زدم دختردومیم😭همونم شد

خدا حفظش کنه انشالله سومی همونی که دوست داری میشه 

رأسی رژیم اینا گرفته بودی یا نه؟

1474
با تغذیه چطوری مثلا چیا باید خورد که بالای هفت بره؟؟؟

من دنبال این بودم که پسربشه ولی ناخواسته شد

گرمیجات پسره سردیجات دختر

خدا حفظش کنه انشالله سومی همونی که دوست داری میشه  رأسی رژیم اینا گرفته بودی یا نه؟

نه تازه داشتم میگرفتم😭😭😭تازه رفته بودم دکتر

نگوقبلش حامله بودم نمیدونستم

خیلب ناراحت شدم خیلییییییییییییی

نه تازه داشتم میگرفتم😭😭😭تازه رفته بودم دکتر نگوقبلش حامله بودم نمیدونستم خیلب ناراحت شدم خیلییی ...

دیگه ناراحتی برا چی الان دوتا دوست داری دو تا خواهر انشاالله سومی پسر میشه گلم

دیگه ناراحتی برا چی الان دوتا دوست داری دو تا خواهر انشاالله سومی پسر میشه گلم

انشالله

آخه خیلی حساس بودم دوس داشتم جنسم جورباشه دوتابیشترم نمیخواستم

دختراولمم به اشتباه گفته بودن پسره باپسرخوگرفتم اسم گذاشته بودیم ازاون موقع به بعدپسرشدبرام یه آرزو

به عشق پسردارم به سومی هم فک میکنم

چندسال دیگه اقدام میکنم

انشالله آخه خیلی حساس بودم دوس داشتم جنسم جورباشه دوتابیشترم نمیخواستم دختراولمم به اشتباه گفته بو ...

درکت میکنم

منم یه پسر دارم دوست داشتم دومی دختر شه

اما اگر حامله شم صددرصد پسره

چون رابطه نداشتیم تا شب تخمک گذاریم

درصورتی که قرار بود دو روز بعدش تخمک گذاریم باشه،امااتفاقی دقیقا همون روز که بعد از دو هفته نزدیکی کردیم تخمک گذاریم بود

دلم میخاد دختر بشه

اما بعد میگم هرچی خدابخاد.حتما مصلحت نیست

1457