2733
2734

فردا صبح تو مدرسه پسرم جشنواره غذایی دارن میخوام زرشک پلو با مرغ درست کنم به نظرتون چی باهاش بزارم یا دستور پخت عالی بلدید بهم بگید،پیشنهادی هم دارید بگید ممنونتون میشم🥴

💚به حکمتش دل بسپار...💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به مرغت حتما فلفل دلمه ای اضافه کن با یکم پودر دارچین و عصاره مرغ و زعفرون خیلی تو طعمش تاثیر داره

اگه اخلاقم بده عوضش دستپختم خوبه😌دوست داشتی اخلاقم خوب بود گرسنه میموندی   

مرغ رو ندساعت بخوابون توی زعفرون و ادویه و پیاز بزا ربمونه توی یخچال بعد بیارش بیرون توی پیاز داغ فراون سرخ کن بعد یه قاشق رب بریز تفت بده همه مواد رو یه لیوان اب بریز بزار بپزه کامل

خب ی غذای جدیدتر درست کن.مثلا کیک مرغ.رولت گوشت.لازانیا قالبی

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2738

ی سالاد هست اسمشو نمیدونم ولی فوق‌العاده خوشمزس هویج رنده کن کلم سفید باریک خرد کن و کشمش قاطیش کن نمک و سس سفید بزن و بزار زیاد تو یخچال بمونه عالی میشه

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

ترشی کلم قرمز ،سیب زمینی شکل دار سرخ شده ، لیمو ترش هویج بخار پز شکل دار ،با اینا تزیینش کن

میلیون ها سال است که زنان حامله میشوندوشکم هایشان میشود خانه ی موجودی دیگر ، میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است ، نه خود زنان حامله نه  رهگذر ها ، مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند ، انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند . جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو .  چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش ، و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیای دیگر است ...🤰🤱🏿

در کنارش الویه درست کن نان تست بخر از وسط مثلثی ببر و لاش الویه بزار و روی هم بزار خیلی شیک میشه 

یا سالاد ماکارانی درست درست تزیین کن 

یا الویه رو بپیچ توی ژامبون گوشت خیلی شیک میشه

2706