2737
2734

ینی ۲۰ به پایین؟ینی بعد ۲۰ هر کی بمونه ترشیدس؟البته من ۲۰ عقد کردم

همیشه تو زندگیم نگران چیزهایی بودم که ۹۹% اتفاق نیوفتادن  
از نظر من 12 سالگی به بعد برای ازدواج مشکلی نداره

😒

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

بیست به پایین، نخیر بهترین سن ازدواج بیست ودو تا بیست وپنج هست، سنه بالا هم سی به بعد حساب میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
2738

بحث ترشیدگی که اصلا نیست!!!!

ولی ازدواج تو سن پایین به نظر من ینی زیر ۱۸ سال

البته کلا به نظر من بهترین سن ازدواج واسه خانما ۲۰ تا ۲۵ و واسه آقایون ۲۵ تا ۳۰ هست

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))

ب نظر من توي اين دوران دخترا قبل از ٢٥ سالگي و پسرا قبل از ٣٠ براشون زودِ

حتي سن سربازي پسرارو هم باتوجه ب اين قضيه ٢سال بيشتر كردن الان ديگه مثل قبلا نيست ب اون بلوغ لازم براي ازدواج نميرسن ب خاطر اسون تر شدن شرايط زندگي

قبلا ي قنداق پيچ بود ك نوزاد بعداز اون مرحله كلااا همه سختيهاي روزگارو لمس ميكرد😐😐

ب نظر من توي اين دوران دخترا قبل از ٢٥ سالگي و پسرا قبل از ٣٠ براشون زودِ حتي سن سربازي پسرارو هم ب ...

با وجودی که خودم نظرم فرق میکنه اما چقدررررر حرفات رو دوست داشتم چون تو زندگی اولم نا.پختگی زیاد کردم میفهمم که حرفات کاملا درسته 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خدایی شما اصن از این همه تاپیک پشت بند هم خسته نمیشی؟عزیز جان بشین ی هنری چیزی یادبگیر دوماه دیگه نری خونه شوهردست از پادراز تر😐

خداجونم خودت میدونی چی میخام؟؟؟؟؟آمین🤗
2706