2726
عنوان

بیاید دعا کنیم برای هم

81 بازدید | 17 پست

بیاید برای هم دعا کنیم میگن وقتی برای هم دعا میکنم ممکنه نفسه یکی حق باشه واین دعا برآورده بشه من برای همتون دعامیکن به هر خواسته خیری که دارین بهش برسین بی اولاد .اولاد سالم مصالح داشته باشه مریض دار شفا پیدا کنه بی پول پول دار باشه به عشقتون برسید تمام مستاجر خانه دار بشن وتمامی مشکلات همه حل بشه الهی آمین برای منم دعا کنید 

یه آروزی خوب برام میکنید منم براتون بهترین رو آرزو دارم ومیدونم یه روزیی غمهام میرن خواب ابدی و همیشه شاد میشم

الهی امین

انشاالله هرحاجتی داری به زودی براورده بشه

دعا کن اونی که منتظرشم به زودی بهم پی ام بده و لشتی کنه

اگه نظرتون مخالف منه به قصد فرو کردن نظرتون ریپلای نکنید چون احتمال رنگی شدنتون هست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

[QUOTE=108440143]الهی امین انشاالله هرحاجتی داری به زودی براورده بشه دعا کن اونی که منتظرشم به زودی بهم پی ام بده و ...[/QUOنیکنم

۱۴۰۰بار یا علی 

۱۰۰۱بار یا ودوود بخون معجزه میکنه

لطفا دعام کنید برسم به عشق دلم من خیلی دوسش دارم 🥺
[QUOTE=108440143]الهی امین انشاالله هرحاجتی داری به زودی براورده بشه دعا کن اونی که منتظرشم به زودی ...

هر روز؟

اگه نظرتون مخالف منه به قصد فرو کردن نظرتون ریپلای نکنید چون احتمال رنگی شدنتون هست

الهی آمین. 

انشا... تمام بچه ها تن شون سالم باشه و زیر سایه پدرومادر بزرگ بشن. همه هم به آرزوهای خوبشون برسن. منم خدا بهم یه بچه بده که دیگه دلم براش پر نکشه

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه

لطفا بادلای پاکتون برای منم دعا کنید مشکلم حل یشه وزندگیم درست بشه

خدایا گفتی ناامید نباش روحرفت حساب کردم میدونم روقولت هستی.                                                                               رِبِّ لاتَذَرنی فرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوارِثین‌

الهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم انشالله خدا به حق قادر و توانا بودنش دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه و بهشون یه فرزند صالح و سالم بده و الهی به حق الرحمن و الرحیم بودنش هرچی زن بارداره انشالله نی نی هاشون به سلامتی دنیابیان و زایمان راحتی داشته باشن، الهی به حق پنج تن ال عبا خدا خودش هرچی بچه ی مریضه شفا بده و الهی به حق تک تک ایه های قران خدا حاجت همه ی حاجتمندهارو بده و دل همه شاد شه،الهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.امین یا رب العالمین!لطفا برای سلامتی نی نی منم دعا کنین 

میشه برا ارامشم و زندگیم یه صلوات بفرستین! ممنون
2706