2733
2734

نوشته تا 35 درصد پیش بینی میشه افت کنه که الان تا 20 درصد افت کرده مونده 15 درصد دیگه 

نظرتون چیه؟

بعد خونه ارزون بشه همه فروشنده میشند که ضرر نکنند بعدش بنظرتون سرمایه سرگردان به سمت چه بازاری میره؟

از اون سال ها از این خبرا میدن . فعلا که حتی یک بار هم اینجور خبرها درست در نیومده . فعلا واقعیت اینه که چون مردم توان خرید ندارن ، فروشنده هایی که قصد فروش دارن ناچار به فروش زیر قیمت میشن. ولی این زیر قیمت هم زیر قیمت روزه . نه کمتر از قیمت مثلا پارسال

این یوزر مشترکا توسط دو نفر استفاده میشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آخه چجوری میشه که ارزون بشه؟؟ زمین ارزون شده؟؟ آهن و سیمان و گچ ارزون شده؟ کارگر ارزون شده؟؟

هیچ کدوم عزیزم.تقاضا کم شده سرمایشون راکد شده دارن میفروشن که راکد نمونه فعلا 

ولی بعدش پولو کجا قراره ببرند خدا داند

ما قصد داریم خونمون رو بفروشیم ولی از قیمتش کم نمیکنیم... چون اینجا قیمتا روز به روز داره بیشتر میشه کمتر نمیشه... کاهم مجبوریم سرهمون قیمت قبلی بمونیم...

البته فقط گفتنی میگن قیمتا اومده پایین ... تا همین دیشب زدم تو دیوار قیمتا نجومی و دو برابر شده 

یکی دوماهی هست افت قیمت ها شروع شده از طرفی هم رییسی دستور داده باید تمام قلنامه ها تکلیفش معلوم شه و سند بگیرن از اون یکی طرف مصالح همچنان در حال افزایشه قدرت خریدا بشدت پایینه

لطفا درخواست دوستی ندید
2738
هیچ کدوم عزیزم.تقاضا کم شده سرمایشون راکد شده دارن میفروشن که راکد نمونه فعلا  ولی بعدش پولو ک ...

فقط اونی میفروشه که پول لازمه!! وگرنه هیشکی فروشنده نیست! مثلا میگن فلان منطقه آپارتمان از متری۲۰ شده متری۱۸!! ولی کو فروشنده؟؟؟

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           

الان من فقط اجاره رو میگم ملکای هم سطح ما تو همین خیابون مغازه رو گذاشته بودن اجارشو دوتومن ما تا یک و سیصد اوردیم پایین باز میگن زیاده بیارید زیر یه تومن اونم کجا تو بازار و صنف خاص خیلی ناراحتم پدر و مادر من هردو پیر و مریضن راه درامدی نداریم همینه خرجی خونمون

لطفا درخواست دوستی ندید
یکی دوماهی هست افت قیمت ها شروع شده از طرفی هم رییسی دستور داده باید تمام قلنامه ها تکلیفش معلوم شه ...

منم توی دیوار میبینم یکم شیبش کم شده 

اما مصالح وکارگر ومالیات و ........ ارزون نشده اصلا و اگر قرار باشه ارزون بشه و بخوان بفروشن که ضرر نکنند حتما سمت بانک که نمیره چون سود بانک راضی کننده نیست میره سمت ماشین طلا و دلار

منم توی دیوار میبینم یکم شیبش کم شده  اما مصالح وکارگر ومالیات و ........ ارزون نشده اصلا و اگ ...

جوشکار که میدونم بشدت ارزون شده ولی گچکار و بنا هیچ جوره کوتاه نمیان جوشکارا پایین تر از تعرفشون دارن میگیرن

لطفا درخواست دوستی ندید
الان من فقط اجاره رو میگم ملکای هم سطح ما تو همین خیابون مغازه رو گذاشته بودن اجارشو دوتومن ما تا یک ...

اجاره و فروش ملک تجاری ضعیف شده چون بازار کار نیست و متقاضی نیست 

اما مسکونی هیچ وقت اجاره اش پایین نمیاد چه بساهرساله بالا هم میره 

شما فکر کن یه خونه پارسال بوده 200 میلیون صابخونه اجاره میداده 40 تومن با 500 تومن بفرض

خونه شد 800 میلیون صابخونه یهو کرد 80 تومن 1 تومن اجاره 

بنظرتون اگر خونه هه حتی بشه 600 میلیون 

صابخونه میاد بده 50 تومن با 700 تومن اجاره 

عمرا اینکاروبکنه تازه یچیزیم سال تا سال اضافه میکنه

جوشکار که میدونم بشدت ارزون شده ولی گچکار و بنا هیچ جوره کوتاه نمیان جوشکارا پایین تر از تعرفشون دار ...

عزیزم یسری شغلها دست توش زیاد شد یسری اومدند زیر نرخ قیمت دادند که کار بگیرندفقط واسه همین بازارش خراب شد و خیلیا مجبورن زیر قیمت کار بگیرند

الان خیلی از مشاغل تاسیسات و ساختمون این بلا سرش اومد مخصوصا اونایی که نیازی به سرمایه اولیه نداشت 

آخه چجوری میشه که ارزون بشه؟؟ زمین ارزون شده؟؟ آهن و سیمان و گچ ارزون شده؟ کارگر ارزون شده؟؟

ازون حباب قیمت که یه باره سر به فلک کشید ارزونتر شده .تو مجتمع ما خونه ایکه پارسال این موقع ۳۰۰ بود بعد عید شد ۷۰۰ .خیلیا گذاشتن برا فروش .تعدادی فروختن ولی تعدادی رو دستشون موند الان به ۵۵۰ رسیده..بازم بالاست  من مطمئنم تا تابستون به ۴۵۰ یا ۵۰۰ میرسه.

به قیمت اولی نمی‌رسه ولی از قیمت بهار کمتر میشه

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2706