2737
2734

سلام من ۲۰سالمه ۳ساله که پشت کنکورم ولی دریغ از یه کلمه درس خوندن یعنی میخوام ولی نمیشه چون نه راه کنکوری خوندنوبلدم نه انگیزه دارم همش به کمبودام به امکانات کمم (توروستازندگی میکنم)فکر میکنم براهمین دیگه انگیزه ای برادرس خوندن ندارم چیکار کنم دیگه امسال اخرین سالیه که میتونم کنکور بدم توروخدا کمکم کنید تا خودمو از این وضعیت نجات بدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثل اینکه بگید کمک کنید قرعه کشی بانک برنده شم با اینکه حساب ندارم اونجا

خب فکر کردی همه دارن میترکن از امکانات و درس میخونن؟ تو این وضعیت اقتصادی خیلیا مثل شما خوندن و قبولم شدن

بگو تنبلی ام میاد خب . بدون خوندن چطوری میشه قبول شد

2731
مثل اینکه بگید کمک کنید قرعه کشی بانک برنده شم با اینکه حساب ندارم اونجا خب فکر کردی همه دارن میترک ...

حق باشگاهی شایدتنبلی هم باشه ولی من واقعا نمیدونم چیکار کنم ازکجاشروع کنم کی بخونم کی تست بزنم اینجا حتی مشاور هم نداره بعد شمامیگید فقط من مقصرم لطفا اگه میتونی در این زمینه کمکم کن

حق باشگاهی شایدتنبلی هم باشه ولی من واقعا نمیدونم چیکار کنم ازکجاشروع کنم کی بخونم کی تست بزنم اینجا ...

عزیز دلم منم اخه تو شرایط شما درس خوندم و سالها قبل کنکور دادم. امیدوارم هم سن و سالات کمکت کنن . فقط جز خود ادم کی میتونه کمک کنه به ادم؟؟؟؟

از دوستات کمک بگیر شروع کردن از کجا نداره که

2738