2737
2734
عنوان

از چی بگم دلم پره

149 بازدید | 14 پست

از کجا شروع کنم .هیچوقت خوب ننوشتم .پر از بغضم .

به هر دری میزنم نا امیدیه .اون از ازدواجم  که ی لحظه خوشحال نشدم .هر کار خواستن خوانوادش با دلم کردن.

اون از ماشین خریدنمون که کلاه برداری کردن . یکسال رفتم دادگاه نشد به حقمون برسیم

ما کوچیکا خدامون بزرگه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درست میشه عزیزم توکل کن به خدا همه مشکل دارن هرکی بگه من مشکل ندارم دروغ گفته 

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
2728

تو منی یا من توام؟😱😱😱😱منم دقیقا همین اتفاقات برام افتاده حتی ماشین خریدیم کلاه گذاشتن سرمون تا زیر زانو بعدم نتونستیم پولمونو بگیریم خونواده شوهرمم تا جا داشتم زجرم دادن هنوزم میدن بجه دارم نمیشم 😭😭😭 

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊

منم دلم گرفته

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
درست میشه عزیزم توکل کن به خدا همه مشکل دارن هرکی بگه من مشکل ندارم دروغ گفته 

یکی دوتا نیست .از اولین روز هر کار خواستم کنم هزار جور بدبختی کشیدم.

تو منی یا من توام؟😱😱😱😱منم دقیقا همین اتفاقات برام افتاده حتی ماشین خریدیم کلاه گذاشتن سرمون تا ز ...

بدخت عالمم .میدونم منم بچه دار نمیشم .مگ چی خواستم که راحت رسیدم بهش

2738
بدخت عالمم .میدونم منم بچه دار نمیشم .مگ چی خواستم که راحت رسیدم بهش

میگم عجیب نیست اینهمه اشتراکاتی که منو تو با هم داریم؟😂

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊
تو منی یا من توام؟😱😱😱😱منم دقیقا همین اتفاقات برام افتاده حتی ماشین خریدیم کلاه گذاشتن سرمون تا ز ...

دلم داره اتیش میگیره .هیچکیم جز شماها ندارم باهاش درد و دل کنم .خدا مارو فراموش کرده

دلم داره اتیش میگیره .هیچکیم جز شماها ندارم باهاش درد و دل کنم .خدا مارو فراموش کرده

عزیزه دلم دیدی که فقط تو نیستی که این مشکلات رو داری الان یکی پیدا شده که وقیق مثه خودته منم خونه ندارم ماشین نداربم بچه نداریم کلا فک میکنم خدا فراموشمون کرده فک نمیکنم یقین دارم اینقد سختی کشیدم که نگو منم دلم پره دلم گرفته اما چاره ای جز ادامه دادن نداریم 

یکی دوتا نیست .از اولین روز هر کار خواستم کنم هزار جور بدبختی کشیدم.

عزیزم درست میشه من دختر  اولم به دنیا اومد ۱۱ سال پیش یکی پولمونو برد حدود ۱۵۰ میلیون خدا میدونه چی کشیدیم بدهی داشتیم بچه شیر میدادم حکم جلب همسرمو گرفته بودن دورانی بود همسرم پیر شد تو اون دوران خونمونو فروختیم دادیم بابت بدهیا رفتم خونه پدر شوهر زندگی کردم ولی نا امید نشدم همیشه به همسرم میگفتم درست میشه غصه نخور و درستم شد توهم جای غصه خوردن روحیتو حفظ کن انشاالله درست میشه

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
عزیزم درست میشه من دختر  اولم به دنیا اومد ۱۱ سال پیش یکی پولمونو برد حدود ۱۵۰ میلیون خدا میدون ...

اخه میدونی هر کار خواستم بکنم هزارجور مشکل توش پیدا شد .نشد که نشد.نمیدونم صلاحم اینه هیچ کار نکنم تا عمرم تموم شه .اینقدر دست و پازدم و صداش کردم

جون به لب شدم ی چیزی از خدا گرفتم .

کاش این دوران منم تموم شه

2706