2737
2734
عنوان

بیاین باهم فحشش بدیم ! مرگ بر .......

| مشاهده متن کامل بحث + 1766 بازدید | 122 پست
شوهرمنم دهنش مثل گاله ست 😂😂😂😂😂😂حرومزاده اینا میگه اونم بلد تو آپارتمان بعدش کا صداشو میبره بال ...

😂😂😂😂😂😂😂منم همینطورم البته شوهرم داد نمیزنه ولی خودم دلم میخواد گاهی جیغ بزنم از دست خانوادش ولی نمیکنم فقط میشینم زار زار گریه میکنم

دختر قشنگم دنیز خانم ۹۸/۱۰/۱۰ ساعت ۱۰:۱۰ امد بغل مامانش قربونت برم دختر نازم
مرگ بر خاندان شوهر  مرگ بر پدر و مادر شوهر احمق مرگ بر پدر و مادر شوهری که انگار یه بچه زایید ...

😪😪چقدر دلت پره

در تماشای تو قانع نشوم من به دو چشم                   گو همه چشم جهان رو به سرم بشتابید .....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😪😪چقدر دلت پره

خیلی بیشتراز اینا پره خیلی بیشتر خدا ازشون نگذره که با این وضعم زندگی برام نذاشتن تازه کمم گفتم

دختر قشنگم دنیز خانم ۹۸/۱۰/۱۰ ساعت ۱۰:۱۰ امد بغل مامانش قربونت برم دختر نازم
تو ايران بوده؟

دوستم من الان از نت سرچ کردم سال ۸۸ تو فتنه دستگیر شده سند گذاشتن اومده بیرون مثلاً چند روز بیرون باشه فرار کرده از ایران خارج شده بعدش پاریس زندگی می کرده .از بس پست سر نظام حرف زده سپاه بهش نزدیک شده کشوندنش ایران و دستگیرش کردن

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است
دوستم من الان از نت سرچ کردم سال ۸۸ تو فتنه دستگیر شده سند گذاشتن اومده بیرون مثلاً چند روز بیرون با ...

آهان پس اينطوري بود 

مثل اينكه مدير يه شبكه به اسم آمد نيوز بوده

من ملكه ي ايرانم ثروتمند پرافتخار چشم ها همه بدنبال من  
2738
کردای بد بخت😣

یه کلیپ توی اینستا دیدم پدره جنازه بچش روی دستش بود

هرکاری میکنم نمیتونم فراموش کنم

کاش همه سیاست مدارای جنگ طلب به درک واصل شن

من طراحی سایت شخصی، فروشگاهی، شرکتی، انجام میدم با قیمت مناسب.هر نمونه ای که بخواین طراحی میکنم. 
آهان پس اينطوري بود  مثل اينكه مدير يه شبكه به اسم آمد نيوز بوده

بله درسته 

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است
2706