2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اول وارد تاپیکی که میخوای حذف کنی میشی بالای تصویر همونجایی که با سبز علامت زدم انگشتتو میزاری روش تا کپی بشه بعد ارسال میکنی به تاپیک حذف نمیخواد چیزی بگی خودشون حذف میکنن بعد حذف نی نی یار لایکت میکنه .روزی یه تاپیک حذف میکنن

الان لینک تاپیک حذف برات میزارم کپی کن توی دفترچه یادداشت کوشیت هر موقع خواستی بزن روش باز میشه

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
2738
اول وارد تاپیکی که میخوای حذف کنی میشی بالای تصویر همونجایی که با سبز علامت زدم انگشتتو میزاری روش ت ...

ممنون سوال منم بود خیر ببینی خیلی خوب توضیح دادی انجام می دم اشکال داشتم باز می پرسم باشه

خدایا شکرت به خاطر همسر مهربانم و دختر وپسر گلم دو فرشته دوست داشتی که به من دادی❤💙💜💛💚
ممنون سوال منم بود خیر ببینی خیلی خوب توضیح دادی انجام می دم اشکال داشتم باز می پرسم باشه

مرررسی آخه اوایل خودمم نمیدونستم اذیت میشدم .حالا یاد گرفتم به همه میگم 

مرررسی آخه اوایل خودمم نمیدونستم اذیت میشدم .حالا یاد گرفتم به همه میگم 

ممنون فقط چطور کپی کنم

خدایا شکرت به خاطر همسر مهربانم و دختر وپسر گلم دو فرشته دوست داشتی که به من دادی❤💙💜💛💚
ممنون فقط چطور کپی کنم

بستگی به گوشیت داره یا انگشتتو میزاری خودش کپی میکنه مینویسه در نشانی وب کپی شد یا در کلیب بورد کپی شد یا انگشتتو بزاری گزینه کپی کردن میاد اونو میزنی کپی میشه

2706