2726
عنوان

توروخدا راهنمایی

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 118 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیلی باهاش حرف زدم  ب من میگه من و درک نمکنی ک شرایط مایم اینجوریه من ک ازت رابطه نمخام من ...

دخترم من دو برابر شما سن دارم از این مورد رفتارها هم زیاد دیدم، خودتو توجیح نکن ، همه شرایط برای ایشون پیش میاد وقتی دونفری یکجا باشین.....

2728
خب شرایط مالیش رو درک کن، کافه نرید، برید پارک و سینما ، خیلی شرایط مالیش رو میخوای درک کنی بگو فلاس ...

من بهش گفتم میریم بیرون میریم دور میزنیم هوا خوبه قدم میزنیم مهم اینکه باهمیم چ فرقی میکنه 

دخترم من دو برابر شما سن دارم از این مورد رفتارها هم زیاد دیدم، خودتو توجیح نکن ، همه شرایط برای ایش ...

خب چی بهش بگم در جواب شرایط مالی و من ازون خونوادش نیستم و....الان ب من میگه اخر هفته اگه دوس داری همو ببینیم من جوابی ندادم

نه پس نمیاد بگه که قصدم سو استفاده ست، ببین اگه بخوادت با نرفتنت به خونه مصمم تر میشه رابطه رو جدی ک ...

خب بهش بگم بیاد با خونوادم حرف بز نه 

البته غیرمستقیم کفتم من تا خونوادم در جریان رابطم نباشن خونه پسر نمیرم

چقد زرنگو زبون بازن این پسرا😠

نرو به هیچ عنوان ،به جهنم که ناراحت میشه ،چطو فکر ناراحتی و آبروی تو رو نمیکنه

⁦♥️⁩و بگو پروردگارا ،بیامرز و مهربانی کن،که تو مهربان ترین مهربانانی⁦♥️⁩
خب چی بهش بگم در جواب شرایط مالی و من ازون خونوادش نیستم و....الان ب من میگه اخر هفته اگه دوس داری ه ...

ببین یک کلام بگو من شرایطم اینه اگر منو میخوای و دوست داری رفاقتم اینجوریه ، اگر مدام میخواد غر بزنه و بگه بیا خونه و پول ندارم ، بگو بسلامت، عزت نفستو نگه دار و محکم بزن تو صورتش که فکر نکنه به هر دختری میتونه پیشنهاد بده...

چ جوابی بهش بدم

به هیچ وجه قبول نکن حتی اگه باهات بهم بزنه

این جور پسرا اصلا هدفشون خیر نیست

خیرم باشه میخپاد کم کم حالشو بکنه باهات

اصلا قبول نکن

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..

طرف بعد سه سال باز نمیتونه اعتماد منه اونوق پنجاه روز یعنی کافیه

بگیر بلاکش کن

من نشناخته حالم بهم خورد ازش. 

بهش بگو شما مناسب زندگی با من نیستی و ویژگی و معیارای،دلخوامو نداری خداحافظ

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
2706