2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه درخواست دوستیمو قبول کنی ؟

عزیزم من درخواست دوستیتو ندارم. لطفا یکبار لغو کن دوباره بفرست واسم

بیا قسمت کنیــــم دردی که داری🌻💞       ‌               که تو کوچک دلــــــی طاقت نداری🍀
2456
عزیزم من درخواست دوستیتو ندارم. لطفا یکبار لغو کن دوباره بفرست واسم

چطوری؟بلد نیستم 

💄👄یکی سلام گرگ بی طمع نیست یکیچشم گفتنِ دخترا💄👄  بــایــَد ژن آدم بـــودنُ داشــت نــــَه ژِسِـــشـو …🧛    

این پیامتو خوندم ازش اسکرین گرفتم 

واقعیتش من دنبال یکی میگردم ک واقعا کارش خوب باشه 

شماره دخترخاله تو یا یه آدرس تلی اینستایی بهم بدی باهاش حرف بزنم ببینم راضیه 

💄👄یکی سلام گرگ بی طمع نیست یکیچشم گفتنِ دخترا💄👄  بــایــَد ژن آدم بـــودنُ داشــت نــــَه ژِسِـــشـو …🧛    
2714
این پیامتو خوندم ازش اسکرین گرفتم  واقعیتش من دنبال یکی میگردم ک واقعا کارش خوب باشه  شم ...

عزیزم همون ادرس اینستای دعا نویس رو دادم برو بپرس از خودش.نمیتونم دختر خاله ام شمارشو بدم من فقط در این د میدون یه طلسم داد بهش یک ماهه پسره اومدن ازدواج کردن. حتی خودش طلسم رو ندیده بود خود مرده وسش کاراشو انجام داد

بیا قسمت کنیــــم دردی که داری🌻💞       ‌               که تو کوچک دلــــــی طاقت نداری🍀
عزیزم همون ادرس اینستای دعا نویس رو دادم برو بپرس از خودش.نمیتونم دختر خاله ام شمارشو بدم من فقط در ...

شماره نه حداقل ایدی اینستا یا تلگرامشم نمیتونی بدی ؟؟

ازش بپرسم واقعا جواب میده 

به این آقا پیام دادم گفتن هزینش ۴۰۰میشه 

شماره نه حداقل ایدی اینستا یا تلگرامشم نمیتونی بدی ؟؟ ازش بپرسم واقعا جواب میده  به این آقا پ ...

بخدا ناراحت میشه وگرنه میدادم.ببین واقعا به من ربطی نداره ها.م فقط تجربه ی دختر خاله مو نوشتم من تبلیغ اون آقا رو نکردما. نمیدونمم آیا همه نتیجه گرفتن یا نه. دختر خاله ی منم همونقدرآ داد. ۳۰۰ ۴۰۰ داد. گردنبندشو فروخت داد.خداروشکر نتیجه ام گرفت مشکلی ام نداره والا. حالا بازم خودت میدونی سوال اینا بپرس جواب میده بهت خود اون آقاهه.