2737
2734
عنوان

چیکار کنم مرتب به نظر برسم؟!

486 بازدید | 31 پست

چطور بعضیا خیلی مرتب و شیکن لباسا فیت تن اصن شلوارشون انگار تکون نمیخوره یا مانتوشون چروک نمیشه روسریشونم همیشه خوشگل رو سرشون واستاده ...حالا من همیشه شلوارم میفته پایین  موهامم همیشه شاخ دار میشه اصن  اصن یه وضی   

آنچه كم بود حرف نبود باور بود :)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تیپ اسپرت بزن

کاش نقشه سرزمینم به جای گربه شبیه سگ بود تا مردمانش بجای خیانت “وفا” داشتند 😏 (دوس ندارم از زندگی شخصیم بگم میخاستم بگم الان جزو تاپیکام بود پس اینقد اصرار نکن دوست عزیز 😊) ✨دختر شاه پریون نیستم ✨اگه از غم و غصه نمیگم دلیل نمیشه خوشبختم منم مثل همه ی آدما دیگه مشکلات خودمو دارم حتی بیشتر از شما ✨ادما رو از ظاهر قضاوت نکنین 🙏مرسی اه 🤧
2738

شلوارت اگه میوفته یا برات گشاده یا کمربند نمی بندی 

موهات برا اینکه شاخ نشه باید وقت بذازی سشوار بکشی و ی کم ژل یا تافت بزنی 

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم

مقنعه مون کج میشه  خدایی دیگه شلوارمون نمیفته  

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

همیشه لباسات خط اتو داشته باشن.احتیاج نیست آنچنانی باشی فقط قبل بیرون رفتن چک کن کثیف و چروک نباشن.موهات هر چقدرم کوتاه و بد رنگ و کم پشت ولی همیشه سشوار کشیده باشه سشوار مو رو جلا میده صورتتو تمیز بشور یه کرم ملایم بزن

نه شُترم نه با شُترا نسبت دارم هر چی میزدم سایت قبول نمیکرد منم زدم تو کاره جک و جونورا  
2706