2737
2734
عنوان

کسایی که کلاس اولی دارن یا داشتن بیان تو رو خدا واجبه

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 49 پست
بنظر من اگ ببریش ی مدرسه ای ک معلم خوب باشه و سخت گیر و تعداد دانش اموزا کم باشه خیلییی خوبه ببین ا ...

من پارسال پیش همینحایی که امسال هست نوشتم همون اول سال مدیریتش مشکل داشت و نمیتونستن کلاس رو اداره کنن و بردم یه جایی دیگه که واقعا مربی خوبی داشتن و باهاشون همه جیزو کار کردن بعد امسال میل به ثبت نام تو این مدرسه نداشتم که این شرایط پیش اومد همه خودهر شوهرم میارن همین حا و میترسم من بگم میخوام ببرم بگن چرا واسه بچه ما خوبه واسه تو خوب نیس 

ولی از مربی پارسالش در مورد این معلم پرسیدم خیلی تاییدشون کردن و گفتن خیالتون راحت کار ایشون خیلی درسته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظر من اگ ببریش ی مدرسه ای ک معلم خوب باشه و سخت گیر و تعداد دانش اموزا کم باشه خیلییی خوبه ببین ا ...

اونجا هج تعداد دانش اموزا همین قدره ولی مامانا که می.فتن کلاس رو مدیریت کرده و گفته از اول ابان الفبا رو شروع میکنم 

2731
دیگه معمولا مدیر ها درخواست معلم دادن.بعید میدونم جابه جا بشه.باز هم مگر مدیر بخواد جابه جاش کنه

اخه حلوی من زنگ زد به همکارش و گفت تو رو خدا جور کنید منو از اینجا انتقال بدن واقعیت ترسیدم اینم بره و معلم خوب برا کلاس پسرم پیدا نشه 

من پارسال پیش همینحایی که امسال هست نوشتم همون اول سال مدیریتش مشکل داشت و نمیتونستن کلاس رو اداره ک ...

خب میتونی از معلم بخای ک مدام تو کلاس از پسرت سوال بپرسه من خودم مثلا دبیر زبانمون ار در ک میاد حتمننننن باید از من سوال کنه منم دیگ میدونم میخاد بپرسه خوب میخونم اعتماد بنفسمم بالاست از معلمش بخاه ک توی کلاس خیلی بهش توجه کنه و سوال بپرسه و اینکه هیج معلمی از بدیه همکار خودش نمیگه 

نمیددتم چه کاری درسته این مدرسه خیلی بهم نزدیکه و از طرفی اون یکی مدرسه بهم دوره واقعا موندم سر دورا ...

کلاسشو عوض کن .چند تا کلاس اول هست دیگ .از خانما بپرس عوض کن یا از اموزش و پرورش بپرس کدوم دبیر خوبه ببر تو اون کلاس اون مدرسه

اخه حلوی من زنگ زد به همکارش و گفت تو رو خدا جور کنید منو از اینجا انتقال بدن واقعیت ترسیدم اینم بره ...

چی بگم والا.شما هم گویا مثل خود من وسواس دارید .من بودم پسرمو جابه جا میکردم.پسر خودم هم کلاس اولیه.قرار هست آبان الفبا رو شروع کنن

2738
خب میتونی از معلم بخای ک مدام تو کلاس از پسرت سوال بپرسه من خودم مثلا دبیر زبانمون ار در ک میاد حتمن ...

اصلا به معلم بگم حواست به مسر من باشه بقیه فک میکنن چون نماینده ام اینجوریه و معلم تحویل میگیره پسر من خجالتی نیس اصلا و حواب سوالا رو میده مشکل من دوستاشن که خیلی بی ادب یعنی شما بدونید چه فحش هایی میدیدن از تعجب شاخ در میارین 

اصلا به معلم بگم حواست به مسر من باشه بقیه فک میکنن چون نماینده ام اینجوریه و معلم تحویل میگیره پسر ...

حتمن کلاسشو عوض کن از همین بچگی تو این جو بزرگ بشه بعدن ب هیییچ وجه ازت حساب نمیبره و ب حرفت گوش نمیده چون دوستاش بهش میگن بچه سوسول مامانی و تجربه ثابت کرده اینجور بچه ها درس نخونن 

خب الان اول سالِ تا  معلم یادبگیره با هر دانش اموزی چجوری رفتار کنه طول میکشه . واینکه شما چون در جریان مساٸل کلاس هستین این شلوغی بچه ها براتون پر رنگتره ، ولی دراینکه کلاس اول پایه هست و مشکلاتش تا اخر با دانش اموز میمونه شکی نیست . اگر صد درصد میخواین مدرسه رو عوض کنین اول برین اون مدرسه با والدین بچه ها صحبت کنین راجع به معلم چون اونا بهتر نظر میدن تا اولیا مدرسه. 

هزار بسته مُسَکِن فدای این غمِ بُرنا...
خب الان اول سالِ تا  معلم یادبگیره با هر دانش اموزی چجوری رفتار کنه طول میکشه . واینکه شما چون ...

منم اولش فک میکردم معلم عادت نداره و اصلا چنین تصمیمی نداشتم چند باز که با معلم در ارتباط هستم مدام دارن گلایه میکنن و از منطقه و مادر و بچه ها ایراد میگیرن پسرم با دوق براش نقاشی کشیده بود میگفت مامان ازم گرفت و پرت کرد اونور گفت برو بشین جات دیگه براش نقاشی نمیکشم حالا بقول شما من تو کلاسم پر رنگ تر به نطر میاد ولی امروز وقتی دیدم چطور از اون یکی معلم کلاس اول بد میگه به تصمیمم مصمم شدم اخه واقعا اون یکی معلم انقدر که ایشون گفتن بد هم نیستن کلاس رو خوب مدیدریت میکنن بعد برگشته به من میگه اون بچه ها رو کتک میزنه میخوایید منم بزنم 

خب الان اول سالِ تا  معلم یادبگیره با هر دانش اموزی چجوری رفتار کنه طول میکشه . واینکه شما چون ...

همسرم میگه معلم کلاس اول اونحا خوبه از کجا میدونی دومشم خوب باشه گفتم اخه این فرق داره اگه یاد نگیره دیگه معلم دوم وقت نمیکنه به این یاد بده خیلی چیزا رو من الان اونایی که پیش دبستانی پارسال همینحا بودم با پسرم مقایسه میکنم میبینم چقدر اموزش ها رو ندیدن و در حقشون طلم شده 

منم اولش فک میکردم معلم عادت نداره و اصلا چنین تصمیمی نداشتم چند باز که با معلم در ارتباط هستم مدام ...

پس خودتون میتونین بهترین تصمیم رو بگیرین ولی قبل از بردنش به هر مدرسه ایی ، اول موقع تعطیل شدن اون مدرسه برو با چندتا از مادرها صحبت کن ببین معلمای اون مدرسه چطورن چون ناظم و مدیر که از خودشون و مدرسشون بد نمیگن که خدایی نکرده از چاله به چاه نیفتی ، انشالله هرچی خیره پیش بیاد

همسرم میگه معلم کلاس اول اونحا خوبه از کجا میدونی دومشم خوب باشه گفتم اخه این فرق داره اگه یاد نگیره ...

هیچکس مثل پدرومادر خیر بچشو نمیخواد ، بودن بچه هایی که معلم کلاس اول باعث دور شدنشون از درس و زدگی از ادامه تحصیل شده ، شمام تا اوله سال هست پشتشو بگیر و اگر مطمٸنی میخوای ببریش زودتر اقدام کن

2706