2733
2734
عنوان

لج کردم😒

| مشاهده متن کامل بحث + 407 بازدید | 50 پست
نه ندارم یه چهارراه فاصلمون هست میدونه شوهرم چه ساعتی برمیگرده خونه همون موقع میاد و همینجا هم میخو ...

اینم خیلی بده خدا بهت صبر بده همه چی باید طبق روال باشه وگرنه شورش در میاد

باور نمیکنم خدا به کسی بگوید؛ نه...... خدا فقط سه پاسخ دارد. 1.چشم 2.کمی صبر کن. 3.پیشنهاد بهتری برایت دارم...... ☺️همیشه در فشار زندگی اندوهگین نشو؛ شاید خداست که در آغوشش می فشاردت. برای تمام سختی هایی که میکشی صبر کن. صبر اوج احترام به حکمت خداست🌺🌺🌺🌹🌼🌼🌼🌼
وااااای ببخشید شوهرت چه بچه ننس من فک میکردم شوهر خودم ته همه ی بچه ننه هاس ولی شوهر تو بدتره که😞😞 ...

شوهر من دست همه بچه ننه ها رو از پشت بسته

منم بخاطر همین لج کردم حوصلشو ندارم تا چندوقت باید غر بشنوم که رفتیم دکتر بدون مادرش

پسرم همه زندگیمه💕خدایا خودت مواظبش باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه ندارم یه چهارراه فاصلمون هست میدونه شوهرم چه ساعتی برمیگرده خونه همون موقع میاد و همینجا هم میخو ...

ببخشید ولی چقدر بی شعوره که هر روز پا میشه میاد

چند بار که اومد بگین ما بیرون کار داریم. باید مثلا بریم خونه مامانم که دیگه اونجا باهاتون نیاد

قد ۱۷۰ 😊😊  وزن اولیه ۷۳ 😩😩 وزن فعلی ۷۰ 😀😀 وزن هدف ۶۴ 😍😍 
میخوای چیکار بدرک که نمیان خانواده ی شوهر منم خیلی وقته نیومدن ولی تو کونم عروسیه بزار پاشون قطع شه ...

خوشبحالتون😢😢

2728

ای بابا اینکه خیلی ناجوره، خب این دیگه چرا پسرش رو زن داده پس! تا حالا جدی باهاش حرف نزدی که از حضور بیش از حد مادزش خسته ای؟ مشاوره نرفتید؟ خواهر برادر دیگه نداره؟

شوهر من دست همه بچه ننه ها رو از پشت بسته منم بخاطر همین لج کردم حوصلشو ندارم تا چندوقت باید غر بشن ...

ولی به نظرم برو حتما دکترتو حتی شده با مادرش سلامتیت مهم تره گور بابای مادرشوهرت

دوستون دارم مهربونا لطفا هر کسی تونست واسه بهتر شدن زندگیم یه صلوات بفرسته خیلی ممنون  
ببخشید ولی چقدر بی شعوره که هر روز پا میشه میاد چند بار که اومد بگین ما بیرون کار داریم. باید مثلا ...

یکروز دیر بیاد شوهرم بهش زنگ میزنه میگم میام دنبالت

میترسه یکساعت تنها بمونه بمیره

خوشبحالتون😢😢

به مادر شوهرت بگو ما قراره بچه دار شیم هر شب خونمون کار +18داریم 😂😂😂😂😂😂😂

باور نمیکنم خدا به کسی بگوید؛ نه...... خدا فقط سه پاسخ دارد. 1.چشم 2.کمی صبر کن. 3.پیشنهاد بهتری برایت دارم...... ☺️همیشه در فشار زندگی اندوهگین نشو؛ شاید خداست که در آغوشش می فشاردت. برای تمام سختی هایی که میکشی صبر کن. صبر اوج احترام به حکمت خداست🌺🌺🌺🌹🌼🌼🌼🌼
2738
عجب دنیایی منم امروز دعوام شده که چرا مامانت اینا نمیان الان 6ماهه نیومدن. خیلی کم میریم خونشون

من به هفته ای دوبار اومدنش هم راضی ام بخدا

یکروز دیر بیاد شوهرم بهش زنگ میزنه میگم میام دنبالت میترسه یکساعت تنها بمونه بمیره

‌واااا

پس تقصیر شوهرته. ته تغاریه شوهرت؟

قد ۱۷۰ 😊😊  وزن اولیه ۷۳ 😩😩 وزن فعلی ۷۰ 😀😀 وزن هدف ۶۴ 😍😍 
سه چهار ساعت راهه نمیتونم برم شهر خودمون دکتر خوب نیست

خب باشه سه چهار ساعت!!

با ماشین میری پیاده که نیستی!

مگه شوهرت بیاد چ کمکی میکنه؟

بهش بگو ی روز مادرشوهرتو ببر ی روز دیگه شما رو

2706