2703
2553
عنوان

حرف نزدن کودک ۲ ساله!!!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 919 بازدید | 72 پست

نگران نباش.پسرمن۲۵ماهش شد.فقط چند کلمه میگه.بچه های دوستمو تو یه گروهم همه اینطورن..دو روزه خودم و کشتم بگه آبی آخرش ب زور به بار گفت آبو😒

زیادم باهاش تمرین میکنم حوصله ندارم فورا میگه آب آب بهانه میگیره

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
استرس نداره؟کتک میخوره؟

پسر بزرگم خیلی اذیتش میکنه. 

ببین طوریه که انواع صداهارو از خودش درمیاره اما نامفهوم. 

اصلا یه کلمه هم بلد نیست😥😥😥

❤👬❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

الان مدتهاس میخوام بهش یاد بدم که بوسم کنه اما اون فقط صورتشو جلو میاره تا من ببوسمش.‌ احساس میکنم ...

نه این عادیه .بچههای کوچیک گیج میشن بوس بده و بوست کنم چیه.معمولا فقط لپ میارن جلو😆بچههای منم همین بودن .این نگرانی نداره.خوب میشه کم کم .

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2720
پسر من سه سالشه حرف نمیزنه مشکلی نداره عزیزم نگران نباش من دکتر بردم گفت یه دفعه کامل و بدون مکث ...

اینی که بچه زود راه بیفته دیر حرف میزنه کاملا اشتباهه.دختر من زود راه افتاد و زود هم حرف زد.بچه خواهرشوهرم نه راه میره نه حرف میزنه

بچه با بچه فرق داره

اصلا مقایسه نکن...معمولا دورشون شلوغتره پیچه هست زودتر یادمیگیرن حرف

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
الان مدتهاس میخوام بهش یاد بدم که بوسم کنه اما اون فقط صورتشو جلو میاره تا من ببوسمش.‌ احساس میکنم ...

فکر کنم دوست نداره بوس کنه دختر من چند وقت بوس میکرد الان یه مدت دوست نداره ،بعد کلی التماس بعضی وقتا بدونه بوسم میکنه

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .
2714
پسر بزرگم خیلی اذیتش میکنه.  ببین طوریه که انواع صداهارو از خودش درمیاره اما نامفهوم.  ا ...

مثلا اَدَ....دَدَ....بَبَ....اینجوری میتونه بگه؟

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
بعضی بچه ها دیر زبون باز میکنن دختر عمو شوهرم ۴ سالگی به حرف اومده قبلش فقط اشاره میکرده !! 

برادر زاده منم همین بود .تازه فک کنم ۴ و نیم بود .الان جز نخبگانه😆😆😆😆

ما یه همسایه داشتیم پسرش چهار سالگی حرف زد، الان کلاس هشتمه ماشاءالله معلماش گفتن نابغه اس باید مدرسه اش رو عوض کنین بره تیز هوشان 

شما هم نگران نباش، شنیدم انار زبون بچه رو زود باز میکنه 

الانم فصل اناره 

همیشه برنده باش ،آدم بازنده طرفدار نداره
2706