2726

ی هفتس دارم دق میکنم هیچکیم نیست ازش کمک بگیرمم اگ ب کسی بگم سرزنش میشم و دعوا و واویلااا یعنی تو این هفته منی ک صورتم صافو بدون جوش بود پر شده از جوش  همش خودخوری هیچکیییی نیست ک راحت باهاش حرف بزنم هر چی خواستم راجب این موضوع تاپیک نزنم چون عادت ندارم راجب این مسایل محرمانه و خصوصی حتی بحث کنم اما نتونستم شدیدا نیاز ب صحبت دادم اونم با همجنس خودم چ بهتر ک غریبه هم باش ..من یکسالونیمه عقدم تو این یکسالونیم اصلاااا و ابدااااا رابط.... کامل نداشتم چون خط قرمزم بوده تو دوران عقد  اما هفته قبل خیلیییی یهویی و کاملا ناخواسته ک نفمیدیم چیشد اصن ک بک...رتم از بین رفت اون چیزه هم فقط ب اندازه ی سر انگشت وارد شد( خیلی خیلی عذر میخوام ک اینارو اینجام میگم من خودم مسایل خصوصی خیلی برام مهمه اما ناچارم ک اینجا میگم شرمنده روم سیاه ب ...)بعد همسرم قسم میخوره میگ هیچی ریخته نشده اصلا فرصت نشده چون خیلی سریع بوده

حالا من دو روزه پری.و.دم عقب افتاده دارم دق میکنم نکنه بیچاااره شدم حامله شدم چیکار کنم بخدا دارم میمیرم از دلشوره شرایط ازدواجم نداریم فعلا تا دوسال بنظرتون حاملم؟؟؟چیکااااااار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

یه بی بی بزن

ولی نیستی

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..

نه بابا باردار نیستی خانم چقدر حرص خوردی وقتی همسرت انقدر اطمینان داره 

آرامشت رو حفظ کن استرس نمیزاره سیکل ماهانه‌ت شروع بشه 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2706