2726

بخدا بعد از اونهمه مشکلات که بامادرشوهرم داشتم الان میخوام یکم خوشی کنم که باردار نمیشم

توروخدا دعا کنید این ماه نتیجه بگیرم 

میشه واسه نی نی دار شدنم صلوات بفرستید و دعا کنید ؟؟خوراکم شده اشک 😔😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
به امید خدا...انشالله خیلی زود نتیجه ی ازمایش مثبت رو میبینی

ممنونم عزیزم

اچ ام‌جی تاثیری داره؟

اصلا بهش فکر نکن فقط توکل کن بخدا، من ماه پیش  شرایطم خیلی خوب بود ولی نشد وقتی بی‌بی منفی شد تا دوساعت فقط گریه میکردم به معنای واقعی دنیا رو سرم خراب شد، میخوام بگم تلاشتو بکن و نتیجه رو به خدا واگذار کن و بهش فکر نکن که اگه نشد اذیت نشی، انشالله نتیجه بگیری این ماه

اصلا بهش فکر نکن فقط توکل کن بخدا، من ماه پیش  شرایطم خیلی خوب بود ولی نشد وقتی بی‌بی منفی شد ت ...

نمیشه فکر نکرد 

پنج ساله ازدواج کردم....اما تقریبا دوساله اقدام کردم

حرفای پدرشوهرم که میاد جلوی من میگه فکر یه زن جدید برای پسرم باشم رو نمیتونم تحمل کنم

همش بفکرشم بخدا

توروخدا منم دعا کنید 

نمیشه فکر نکرد  پنج ساله ازدواج کردم....اما تقریبا دوساله اقدام کردم حرفای پدرشوهرم که میا ...

عزیزم بخوابون دهنش😂شوخی کردم

رابطه رو قطع کن یا خیلی کم برو بیا وقتی آزارت میدن، شوهرت سالمه؟ آزمایش داده؟ 

اره برای رشد فولیکول و تخمک گذاری.منم ۹ تا زدم

جواب گرفتی؟ به من گفت روز هفت و هشت و نه شبی یکی بزن

روز ده برو سونوگرافی

اخه ماه قبل دوتا فولیکول هجده داشتم نمیدونم چرا اچ ام جی داده منکه فولیکولام خوبه

شبی سه تا هم کلومیفن میخورم 

وااااااای اگه دوقلو بشن عااااالیه

عزیزم بخوابون دهنش😂شوخی کردم رابطه رو قطع کن یا خیلی کم برو بیا وقتی آزارت میدن، شوهرت سالمه؟ آزما ...

اره شوهرم سالمه

پدر منو دراوردن بقیه در جریانن.....

عزیزم، من تجربه خودمو بهت بگم، من یه روز در میون کاچی میخوردم که توش رازیانه و بابونه و گاوزبان و عسل و سیاهدونه بود و کنجد و بادام، از روز اول پری تا روزی که باید میرفتم برا سونو فولیکول، تو سونو دوتا فولیکول عالی داشتم، یکیش 19 و یکیش 20 بود، دوروز بعد آمپول زدم ولی متاسفانه یکیش کیست شد اونم 5 سانت، دلیلش تنبلی تخمدان راستم بود که حتی با وجود زدن آمپول هم آزاد نشد، اینکار ی که گفتم انجام بده، از همون روز که میری سونو برا اندازه فولی، تا بعد از اقدام و زدن آمپول آزاد سازی پیاده روی کن که به آزاد شدن تخمک ت کمک میکنه، البته من هاش ام جی نزدم فقط کلومیفن و دگزامتازون خورده بودم

2706