2737
2734
همین الان برو دنبالش. نذار مادرت برنجه. مادرا گناه دارن خیلی زحمت کشیدن برا ما . من از مادرم دورم بخ ...

اشکایی منو نمیدید وقتی میگفتم پسرداییم نمیخوام ،میگف میخوای بخاطر تو از برادرم بریده بشم،حالا بره پیش همون برادرش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترم از من به تونصیحت سریع زنگ بزن بیاد با جونم وقربونم وببخشی خلاصه از دلش دربیار اگه درحالت دل شک ...

مادر من اشکایی منو نمیدید وقتی میگفتم پسرداییم نمیخوام،حالا هم من اشکای اونو نمیبینم

مادر من بی رحم نبود وقتی من اشک میریختم خودم میزدم میگفتم پسرداییم نمیخوام

گلم تو بچشی .بدتونمیخواد که...حلا که نمیخوام پسرداییتو سعی کن مامانتو قانع کنی نه اینکه باهاش دعوا کنی

برای سلامتیه آقا امام زمان صلوات🌹❤
2731
عزیزم ظلم بزرگی درحقت شده، از طرف مادر دردشم بیشتره، خیلی خودتو ناراحت نکن قرار نیست به صرف دنیا اور ...

آینده من خراب شده،مادرم چطورش شده ،فقط ناراحته بهش گفتم تو مادر خوبی برام نبودی

خب مامانت از كجا ميدونست اون معتاده، ميخواست بده به برادرش كه خيالش راحت باشه حتما

خودم شنیده بودم معتاده هر چی بهش گفتم تو کتش نرفت گفت مردم دروغ میگن

منو بزور ۵سال پیش داد پسرداییم ،هر چی گریه میکردم من اینو نمیخوام به حرفم نشد بعد عقد که آقا معتاد ا ...

کاریه که شده.چند وقت صبر کن بخت تو هم باز میشه.انتخاب بعدیت و سعی کن خیلی توجه کنی.مادرت بیچاره نمیدونسته که معتاده.انقد آزارش نده.دلش و نشکن.ما که بچه داریم میفهمیم بزرگ کردن بچه چه خون و دلی داره.دل مادزت و نشکن.برو پیدلش کن.از دلش در بیار.

2738
دیگه از این به بعد هیچ جا حتی باش مشورت نکن.گذشته رم.ببخشش چاره چیه وگرنه اذیت میشی 

دیگه کار از کار گذشته زندگی من هیچ وقت درست نمیشه حتی اگر ببخشمش

منو بزور ۵سال پیش داد پسرداییم ،هر چی گریه میکردم من اینو نمیخوام به حرفم نشد بعد عقد که آقا معتاد ا ...

اونم قصدش بدبخت شدن تونبوده وخودش هم داغونه شاید اگه خودت یکی انتخاب میکردی همچین اتفاقی میوفتاد الان بااین کارهایت نمک رو زخمش میریزی بزار دعاش پشت سرت باشه بخت خوبی گیرت بیاد ترا خوشبخت وموفق کنه وجبران اشتباهش بشه

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
کاریه که شده.چند وقت صبر کن بخت تو هم باز میشه.انتخاب بعدیت و سعی کن خیلی توجه کنی.مادرت بیچاره نمید ...

میدونست معتاده میگفت نه شایعه الکی مردم میگن،عروسمون بهم گفت بیوه خیلی ناراحت شدم خواستگارم برام امد رفتش دیگه نیومد،این زجرا مادر من میکشه یا من؟

آینده من خراب شده،مادرم چطورش شده ،فقط ناراحته بهش گفتم تو مادر خوبی برام نبودی

وای بر بچه های الان.دهه هفتاد و هشتادیا که دیگه نوبرن والا.به ما دهه شصتیا بگن بمیر میمیریم واسه پدر و مادر.نکنین اینکارا رو.بعدا پشیمون میشینا.

2706