1464
1411

منم قهرم بامامانم از دیروز صبح

احساس کردم داشت گریه میکرد یساعت پیش ، اونم رفت بیرون😟

آقایونی که درخواست دوستی میفرستین ، واقعا درونه من چه چیزی میبینین ک فکر میکنین میشینم درد و دلتونو گوش میکنم  اگه خیلی دلتون پره خب برید بشینین تو دسشویی  با تشکر مرسی اه  

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

دل مادرا رو نشکنیم ولی مادره همین الان دلش پر میکشه برات که غصه نخوری

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .
1473

واي مم يبار تجربه كردم اينو داشتم ديوونه ميشم مردمو زنده شدم تا برگرده انقد نازه مامانمو كشيدم تا اشتي كرد 

ميشه واسه حل شدن مشكلم و رسيدن به خواستم برام دعا كنيد و يه صلوات بفرستيد😔😔
سر چی؟؟؟

منو بزور ۵سال پیش داد پسرداییم ،هر چی گریه میکردم من اینو نمیخوام به حرفم نشد بعد عقد که آقا معتاد از کار درامد،منم جدا شدم دارم تاوان کار نکرده بی تقصیر میدم گفتم تقصیر تو همه این مشکلات من

همین الان برو دنبالش. نذار مادرت برنجه. مادرا گناه دارن خیلی زحمت کشیدن برا ما . من از مادرم دورم بخدا دلم پر میزنه براش

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شفای تمام مریض ها مخصوصا سرطانی ها یک صلوات میفرستین؟ از جمله مادرم.🙏🙏🙏
1447

بعضی مادرا واقعا باعث وبانی بدبختیه بچه هاشون میشن...

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
منو بزور ۵سال پیش داد پسرداییم ،هر چی گریه میکردم من اینو نمیخوام به حرفم نشد بعد عقد که آقا معتاد ا ...

دیگه از این به بعد هیچ جا حتی باش مشورت نکن.گذشته رم.ببخشش چاره چیه وگرنه اذیت میشی 

دخترم از من به تونصیحت سریع زنگ بزن بیاد با جونم وقربونم وببخشی خلاصه از دلش دربیار اگه درحالت دل شکستن نفرین کنه تا دنیا دنیاست همیشه یه طرف زندگیت لنگه .....دیدم که میگم پس پاشو با هر ترفندی که بلدی بگوبیاد واز دلش دربیار حتی اگه پاهاشم ببوسی ... ...

گاهی تنهایه دعا کافیست تاهمه چیز عوض بشه .......پس بیاییم برای هم دعای خیر کنیم تامرغ آمین ،آمین بگه ......آمین
1474
همین الان برو دنبالش. نذار مادرت برنجه. مادرا گناه دارن خیلی زحمت کشیدن برا ما . من از مادرم دورم بخ ...

اشکایی منو نمیدید وقتی میگفتم پسرداییم نمیخوام ،میگف میخوای بخاطر تو از برادرم بریده بشم،حالا بره پیش همون برادرش

دخترم از من به تونصیحت سریع زنگ بزن بیاد با جونم وقربونم وببخشی خلاصه از دلش دربیار اگه درحالت دل شک ...

مادر من اشکایی منو نمیدید وقتی میگفتم پسرداییم نمیخوام،حالا هم من اشکای اونو نمیبینم

مادر من بی رحم نبود وقتی من اشک میریختم خودم میزدم میگفتم پسرداییم نمیخوام

گلم تو بچشی .بدتونمیخواد که...حلا که نمیخوام پسرداییتو سعی کن مامانتو قانع کنی نه اینکه باهاش دعوا کنی

اگه میشه یه صلوات برای سلامتی بچه هام بفرستین....اجرتون با امام حسین
1457