2737
2739

بچه ها به خدا پول لازمم لباس مجلسیمو گذاشتم کسی نخواست اینم میزارم سرخ کنم هست به خدا قسم اصلا حتی یک بارم استفادش نکردم نو نو هست قیمت هم اگه کسی خواست خودش پیشنهاد بده من نمیدونم چنده

عضو گروه بنفش💜 شروع از تاریخ :۱۴۰۲/۱/۱۳ قد:۱۶۳  وزن شروع:۸۴.۷۰۰🤦‍♀️ وزن هدف اصلی:۶۳🙋‍♀️وزن هدف فعلی:۸۰🔓۷۶🔓۷۲🔓۶۸🔓۶۳🔒💃

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
تخت نوزاد من نیازدارم داشتی میخرم 

اتفاقا دارم تختشو اصلا نخوابیده روش یکی دوبار گذاشتم اونم وقتی بیدار بوده زود برش داشتم 

عضو گروه بنفش💜 شروع از تاریخ :۱۴۰۲/۱/۱۳ قد:۱۶۳  وزن شروع:۸۴.۷۰۰🤦‍♀️ وزن هدف اصلی:۶۳🙋‍♀️وزن هدف فعلی:۸۰🔓۷۶🔓۷۲🔓۶۸🔓۶۳🔒💃
انقد پول لازم شده ک لباسو وسیله میفروشی؟حیفن خی..از خواهری مادری کسی قرض بگیر

شوهرم یه مدته بیکاره خیلی قرض کردیم اره واقعا لازم دارم پولشو 

چقد لازم داری؟

۴۰۰ تومن

اتفاقا دارم تختشو اصلا نخوابیده روش یکی دوبار گذاشتم اونم وقتی بیدار بوده زود برش داشتم 

خب چه کاریه اینجا میذاری .

اگه واقعا فروشنده ای و فیلم نیست .بذار دیوار

سریع میخرن قیمت توافقی

حتی اگه از حرفهام خوشتون نیومد ، برام گزارش نزنید چون خواهر و..ندارم فقط توی نی نی ساست میتونم حرفام رو بزنم . مرسیییی
2706