1472
1411
عنوان

چیکار کنم شوهرم بیاد اشتی

364 بازدید | 33 پست

چند روزه قهر کرده نمیدونم سر چی قیافه گرفت منم لجم گرفت رفتم. توقیافه،حالا حوصلم سر رفتهههه به شدت،ازاون ادمایی هست که طاقچه بالا میزاره حتی پیشقدمم بشی حالتو میگیره ،پیشنهادتون چیه برای اینکه بیاد اشتی

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

1473
1449
1474

پیش قدم شو بگو من زندگیمون دوست دارم و قهر سردی میاره پس من آشتی اممم

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
اخه ایقد لجبازه،کلی هم بهش خوش میگذره همش بیرونه کسی نیست دیگه بگه کجا میری و میای راحته

بازم به محبت تو محتاجه فقط خیلی مغروره

شب که یک جا میخوابین یه طوری نا خودآگاهی دست و پاکتو بزن به دست و پاش و بچسبون بهش ولی فکر کنه خوابی

بعدش خودش دلش غوغا میشه

🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد🙏🏻
وای اصلا وقتی قهره ترسناکهههه من کلا نزذیکش نمیشم جنبه این رفتارو نداره اصلا

دقیقا مثل شوهر منه بعضی وقت ها که قهر میکنه دلش مثل سنگ میشه

😊😊😊😊😊😊😊😊                                   بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود رد نشو صلوات بفرست بگو               ان شاءالله     أللّهمَّ ارزُقني ولدأ سالمأ صالحأ عالماً متقياً و لا سَميهِ باسمِ نبيک مُحمَّداً (ص)

خیلی خوب و با رعایت شخصیت و جایگاهتون برید حرف بزنید ، همین

ما انسانیم و قدرت تکلم داریم و میتونیم باصحبت مشکل رو بر طرف کنیم.

اگر واقعا شمامقصر بودید ، ادب یعنی اینکه عذرخواهی کنید و اگر ایشون مقصر بودن با یاداوری اینکه از کارت و یا حرفت ناراحتم ولی فکر کنم‌میتونیم باهم حرف بزنیم ، مشکل رو برطرف کنید.

هییییچ قت فکر نکنید طرف مقابلتون پررو میشه ، اصلا طرف مقابلی وجود نداره ، اون طرف هم خود شمایید . چون تمام کارها و رفتار و حرکات شوهرتون اثر مستقیم داره توی زندگی و روحیه ی شما.

اگر باور کنید اون شخصی که روبروتونه مغازه دار سر کوچه نیست که بخواین روش رو کم کنید بلکه بخشی از خود شماس همه چی حل میشه

1457