1619
1632
عنوان

چیکار کنم شوهرم بیاد اشتی

380 بازدید | 33 پست

چند روزه قهر کرده نمیدونم سر چی قیافه گرفت منم لجم گرفت رفتم. توقیافه،حالا حوصلم سر رفتهههه به شدت،ازاون ادمایی هست که طاقچه بالا میزاره حتی پیشقدمم بشی حالتو میگیره ،پیشنهادتون چیه برای اینکه بیاد اشتی

درمان تخصصی  زگیل تناسلی توسط  متخصص جراح ارولوژی با دستگاههای مجهز به تکنولوژی روز دنیا

Iran-urology.com

02188196551

02188196449

ما رو دنبال کنید

1522

شورت قرمز😂

برا سلامتی پدرم ی صلوات میفرسین؟ دوست جونیا امشب شب تولد حضرت زهراس دعا میکنین تا سال دیگ این موقع منم ب حاجتم برسم😭حاجت مهم ک فقط خود خانوم میدونه😭😭😭😭

رژقرمز شرت قرمز جارودستی 

فقط 34 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات برای تشکیل شدن قلب نی نیم بفرستین آخه من خیلی استرس دارم😔 ۱۲بهمن بی بی چک وآزمایشم مثبت شد خدایا مرسی برای هدیه قشنگت 😍😍کنجدم زود بزرگ شو بیا پیشمون که اگه داداشی الان بدونه تو توی دلمی شب که بخوابم دلم رو پاره میکنه که تورو بیاره بیرون باهات بازی کنه 😂😂😂خاله ها میشه برای اینکه نی نی صحیح وسالم بیاد بغلم یه صلوات دیگه بفرستین 😘😘
1614
1523

پیش قدم شو بگو من زندگیمون دوست دارم و قهر سردی میاره پس من آشتی اممم

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
اخه ایقد لجبازه،کلی هم بهش خوش میگذره همش بیرونه کسی نیست دیگه بگه کجا میری و میای راحته

بازم به محبت تو محتاجه فقط خیلی مغروره

شب که یک جا میخوابین یه طوری نا خودآگاهی دست و پاکتو بزن به دست و پاش و بچسبون بهش ولی فکر کنه خوابی

بعدش خودش دلش غوغا میشه

🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد🙏🏻

خیلی خوب و با رعایت شخصیت و جایگاهتون برید حرف بزنید ، همین

ما انسانیم و قدرت تکلم داریم و میتونیم باصحبت مشکل رو بر طرف کنیم.

اگر واقعا شمامقصر بودید ، ادب یعنی اینکه عذرخواهی کنید و اگر ایشون مقصر بودن با یاداوری اینکه از کارت و یا حرفت ناراحتم ولی فکر کنم‌میتونیم باهم حرف بزنیم ، مشکل رو برطرف کنید.

هییییچ قت فکر نکنید طرف مقابلتون پررو میشه ، اصلا طرف مقابلی وجود نداره ، اون طرف هم خود شمایید . چون تمام کارها و رفتار و حرکات شوهرتون اثر مستقیم داره توی زندگی و روحیه ی شما.

اگر باور کنید اون شخصی که روبروتونه مغازه دار سر کوچه نیست که بخواین روش رو کم کنید بلکه بخشی از خود شماس همه چی حل میشه

آرامم چونان لبخندت ، گویی کار به جایی رسیده که فرماندهی از زمین کفایت نمیکرد،و باید میرفتی از بالا کار را پی میگرفتی!زمان ایفای نقشت در زمین تمام شد و ماموریت جدیدت در آسمان شکل گرفت .حالا فرمانده ی مقاومت هستی از آسمان ، حالا راحت تر سرکشی میکنی به خطوط،بی واسطه تر پیام میفرستی برای نیروها،پیشرفته ترین رادارها هم نمیتوانندرفت و آمدت به قلب سپاه را رصد کنند.بی نقص ترین پهپادها هم نمی توانندروحت را هدف قرار دهند، ترورکنند! آن محدودیت تن و جسم سردار ما تمام شد،حالا سردار قدرتی دارد اندازه ی تمام اساطیر! وسعتی دارد اندازه ی کل دنیا!بیچاره شدید ، شیشه ی عطر را شکستید،عطر را پراکندید ! بی عقل هااا... با خودتان چه کردید؟!!متشکر که زوال و افول تان را معجل کردید، ممنون که گورتان را کندید.
1628