2726

سلام دعا میکنید تکلیفم با یه پسری مشخص بشه

دارم دیونه میشم دوسش دارم

خسته شدم به خدا

هیچ کس نیست به دادم برسه😔😖😖

یعنی چ؟!!؟ اون هم تورو دوست داره یا عشقت ی طرفه اس؟!!!!

....بزرگترین خواسته ام از خدا اینه ک ب عشق مهربونم برسم😍 😘 میشه همین الان ک امضامو خوندی بگی خدایا مشکلشو حل کن هممممممممین برام کافیه😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اسی من واقعا ب این اعتقاد دارم ک خدا میگ پاکدامنی کنید تا خدا هم کمکتون کنه برا ازدواج. من نمیدونم رابطه اتون در چ حده ولی خودت بشین فکر کن تا جایی ک میتونی کمتر گناه باشه بینتون

انشالله ب حاجتت میرسی

ی چیز دیگ هم هست ختم سوره حشر رو انجام بده خیللللللللللی خوبه واقعا

....بزرگترین خواسته ام از خدا اینه ک ب عشق مهربونم برسم😍 😘 میشه همین الان ک امضامو خوندی بگی خدایا مشکلشو حل کن هممممممممین برام کافیه😍😘
دوسش دارم‌یه بار بهم پیشنهاد داد رد کردم‌الان هرکاری میکنم دوباره بگه نمیگه  دفعه اول دلیل داش ...

پیشنهاد ازدواج داد یا دوستی؟!!!

بعید میدونم برا ازدواج بخوادم.ولی فعلا من میخوام باهاش دوست بشم هم نمیشه که شاید بتونم نظرشو عوض کنم

عزیزم بیایم دعا کنیم ک باش دوست بشی😓😟😟

اسی من واقعا ب این اعتقاد دارم ک خدا میگ پاکدامنی کنید تا خدا هم کمکتون کنه برا ازدواج. من نمیدونم ر ...

حرفت رو قبول ندارم

من ۳۱ سالمه اولین بارمه میخوام با کسی دوست بشم

تا الان به قول  خودت پاکدامن بودم

بیش از اندازه هم بودم

ولی چیشد؟.

تمام این سال ها تنها بودم زجر کشیدم

الانم از بدبختی میخوام فقط با یه پسر فقط دوست بشم به همینم راضی ام

خدا کجاست بگو

2706