2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من با یکی از خواهرشوهرام قهرم؛قهر که نه محلش نمیدم ببینمش فقط در حد سلام و تموم حرف نمیزنم باهاش باهام حرفم میزنه خیلی با بی محلی جوابشو میدم چون حقشه بهم بی احترامی کرد تو اینستا بلاگم کرد مث بچه ها😂 اصلنم برام مهم نیست خیلیم ارامش دارم و تا جایی ک ممکنه میخوام با کل خانوادش همینجوری بشم تا ارامشم بیشتر بشه ازشون بدم میاد چون اذیتم کردن

خدایا از منو زندگیم چشم برندار   
2738

ی چند ماهی قطع ارتباط بودم وای اصن طعم زندگی رو چشیدم...حالام خیلی ارتباطمون کمه

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
باهاشون قهری چیکار میکنن که اعصاب خورد میشه؟

اصلن مادرشوهرم اینقدر زرنگو دروغگو هس ، هروقت ازش دلخور سدم یا گلایه کردم یک مشت حرف به دروغ برام درآورد خیلی زرنگه همیشه یه کار میکنه آخرش آدم بد من میشم ، وقتی ام قهر کنم بدتر حرصمو درمیاره ، هی واسه شوهرم خودشیرینی میکنه یا زیرآبمو میزنه کلن اخلاقش انقد گنده کلن نمیدونم جیکار کنم فقط رابطمو کمرنگ کردم 

من تازه مزدوج شدم فعلا جز خوبی چیزی ندیدم ولی نمیخوام خیلی بهشون نزدیک بشم و رو بدم و دردودل کنم احترامشونو نگه میدارم  

چون با اقوام پدری ب مشکل خوردیم جدیدا 

ب هر کی بیشتر خوبی کنی بیشتر ضربه میخوری و همینطور اقوام مادری میان حرف بقیه رو پیشت میزنن توم مجبوری یه کلمه بگی همون یه کلمه رو کوه میکنن و ب طرف میرسونن الان سع ماهی هست رفت و امد نداریم فقط در حد سلام علیک

ب نظرم اگه یه مرزیو مظخص کنیم واسه خودمون اصلا این مشکلاتپیش نمیاد ک قطع رابطه بشع

2706