1472
1459

تا ۹۰ تومنم میگیرن

آقایونی که درخواست دوستی میفرستین ، واقعا درونه من چه چیزی میبینین ک فکر میکنین میشینم درد و دلتونو گوش میکنم  اگه خیلی دلتون پره خب برید بشینین تو دسشویی  با تشکر مرسی اه  

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1436
😐😐😐😐سکسکه گرفتم

😂

آقایونی که درخواست دوستی میفرستین ، واقعا درونه من چه چیزی میبینین ک فکر میکنین میشینم درد و دلتونو گوش میکنم  اگه خیلی دلتون پره خب برید بشینین تو دسشویی  با تشکر مرسی اه  

تیررفتم ارایشگاه😌😵😟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۳ابان دخترم دنیامیاد😍👧🎆میشه لطفادعام کنیدزایمان راحتی داشته باشم ونی نی سالم دنیابیاد👶👼واینکه براسلامتی خانوادم وصاحب خونه شدنمم دعاکنی🙏
8

وکس صورت ۲۵ تومن‌ میدم . ابرو چون هاشور خودم برمیدارم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

جاهای گرون باهم ۱۵تومن

من یکیش میرم عالی باهم۷تومن میگیره موم بخوام۱۰تومن

چندماهه اکثراصورتم توخونه خودم اصلاح میکنم فقط براابروم میرم اون ۱۵تومنی برم براابرو۵تومن میگیره اون ۷تومنی برم براابرو۳تومن میگیره

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس

من همیشه ابرو و اصلاح با هم ۱۸ تومن میدم، ارومیه

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزان میشه برای سلامت دنیا اومدن کوچولوی تو دلم ی صلوات بفرستین، میگن هر نفسی ی تاثیری داره، انشاالله همه حاجت روا بشین. ممنونم ازتون ❤🙏
1474

من یجا قبلا میرفتم ۱۵ بود .باردار شد نتونست بیاد دیگه الان چندماهه یجا دیگه میرم ۱۰ میگیره 

عاشق شدن که مهم نیس                                    اینکه تااخر عمر عاشق بمونی و                             عاشق بمیری مهمه                                             عشق به قربون صدقه های اولش نیس                      به وایسادنای اخرشه
٩٠تومن كجا ميگيرن؟

شماله تهران

سمته خیابون باهنر

1457