2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
لابد زایمانت طبیعی بوده ، نمیدونم چرا هرکس خاطره زایمان تعریف میکنه همش زایمان طبیعیه🤔

سزارین ک تعریف نداره میخوابی خودشون بچرو درمیارن دیگه

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤
سزارین ک تعریف نداره میخوابی خودشون بچرو درمیارن دیگه

آخه طبیعیم روحیه آدمو داغون میکنه ، من یکی دوتا تاپیک رفتم خوندم الانم باردارم اینقد از زایمان طبیعی ترسیده شدم که نگو 😖

2738

از اول تا ماه سوم بارداری راحتی داشتم تا که وارد ماه چهارم شدم دندون درد از یه طرف حساسیت به بعضی چیزها یه طرف دوماه تمام هر کاری کردیم حساسیت من رفع نشد تا وارد ماه شیش شدم احساس کردم بچه خیلی پایین ضربه میزنه

به مامانم گفتم من اینجوریم گفت چرا نشستی پاشو بریم دکتر خلاصه دکتر خودم نبود رفتم یه دکتره دیگه که از هیچی سر در نمیاورد گفتم بنویس سنو نمیخوام معاینه کنی رفتم سنو گفت دهانه رحمت یه سانت باز شده از وقت سرکلاژ هم کذشته بود 

این دکتر اصلا نگفت برو استراحت کن  مامانمم گفت این دکتر خوب نیست بیا ببریم یه دکتر دیگه بردیم یه دکتر دیگه گفت خانوم احتمال داره بچه شما هر وقت بدنیا بیاد برو استراحت مطلق باش مونده به خدا دیگه 

به من وه میگفتن امروز فردا زایمان میکنی هفته چهل داشت تموم میشد هنوز زایمان نکرده بودم  تو هفته چهلو یک احساس کردم کمرم خیلی درد میکنه چون تو سنو گفته بودن وزن بچه نزدیک چهار کیلوه باید سزارین بشی ولی چون بیمارستان دولتی قبول نمیکرد یکم سزارین طول کشید تو ریه بچه اب رفته بود ودو روز بستری شد تو بیمارستان 

2706