2733
2734

چرا ما دخترا این قدر بدبختیم.

26 سالمه. کارم ترجمست. دارم فوق می خونم اما یک خواستگار ندارم. 2 تا داشتم یکیش که پسره نپسندید یکی دیگه هم اصلن به هم نمیخوردیم. 

نیاز به ارامش دارم. نمیدونم چرا خدا منو نمیبینه.

لطفا نگید برو دنبال کارو پیشرفت و ورزش و فلان. همه اینا رو انجام میدم و درامد مختصری هم دارم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

باز خوبه تا ۲۶ سالگی تحملت کردن.منکه مامانم از ۱۸ سالگی بهم گفت ترشیده..اخرش الان که ۲۰ سالمه با یکی نامزد کردم که هیچ تفاهمی نداریم و مامانم فهمید چ غلطی کرده..تازه من از قیافه اصلاااا کم ندارم ینی میموندم بهتر از اینا گیرم میومد.عزیزم همه همینن

همیشه تو زندگیم نگران چیزهایی بودم که ۹۹% اتفاق نیوفتادن  

ببين پسراى امروزى خيلى ظاهربين شدن،بخودت برس،برو ژل به لبات تزريق كن(در حد طبيعى)،ابروهاتو ليفت كن و ...

گـايا: يـكى از خــدايان يـونان،اولـين الههء زمين،اولـين موجودى  كه از دل خلاء به وجـود آمده…!مادر و همسر اورانوس

کاش من جای تو بودم چقدر حسرت مجردیمو میخورم ۲۶ سالمه با یه بچه ۲ساله و ۵ سال هست که ازدواج کردم کلا خودمو فراموش کردم از بس که درگیر خونه و شوهر و بچه ام نشکر نباش زندگی کن ازدواجت هم دیر نمیشه به موقع پیش میاد انشالله یه بخت خوب

عزیزم تو رو خدا به ازدواج نگاه فرار از خانه پدری نبین

اینجوری مجبوری یک عمر بسوزی و بسازی یا با بچه برگردی تو همون خونه

سعی کن بیشتر به خودت برسی و بیشتر تو محیط های پسرونه باشی انشاالله عشق زندگیتم پیدا می کنی

اصلا اهل دوستی نیستم. چجوری اخه.

تو این دوره زمونه اهل دوستی نباشی شوهر نمیتونی کنی مخصوصا اگه جایی زندگی کنی ک زیاد نمیشناسنتون دوستی سالم بد نیس ک من خودم با دوست پسرم ب قصد ازدواج هم دوست شدیم ازدواج کردم خیلی عم راضیم شرایطمم تقریبا مث تو یود 

تو این دوره زمونه اهل دوستی نباشی شوهر نمیتونی کنی مخصوصا اگه جایی زندگی کنی ک زیاد نمیشناسنتون دوست ...

اخه اصلا بلد نیستم. بد من اهل حجابم و نماز روزه . خواستگار قبلیم فرهنگشون به ما نمی خورد ولی بلاخره نپسندید و رفت.

تو این دوره زمونه اهل دوستی نباشی شوهر نمیتونی کنی مخصوصا اگه جایی زندگی کنی ک زیاد نمیشناسنتون دوست ...

اره دقیقن

خواهریا برام دعا کنید ب حاجتی ک تو دلمه برسم وهرچی صلاحمه برام پیش بیاد منم دعاتون میکنم مرسی عزیزان😘😘😚😍
2706