2733
2734
عنوان

فشار خون بارداری هفته 21

| مشاهده متن کامل بحث + 393 بازدید | 37 پست
😂😂واس من برعکس ترازوی خونه بیشتره رفتم دکتر گفت وزنت خوبه نسبت ب ماه پیش 2/5 کیلو چاق شدم

😂😂😂

از اولم بهش گفتم توی دارو خونه و چندتا خونه دیگه کشیدم مثل خونه خودمه گفت عیبی نداره من میخوام وزنو کنترل کنم

ای خدا از تَهِ تَهِ دلم میخوام دامن همه منتظرا سبز بشه.🙏🌹خدایا ازت ممنونم به خاطر معجزه ات خوت مراقب نی نی کوچولوم باش🥰❤🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودت چی فکر میکنی من افت فشارمو ک خوب میفهمم الانم ک فشارم بالاتر رفته احساس میکنم دست و پام گز گز م ...

من هر روز حالم بد هست 

هم سرم مور مور میشه هم دست و پاهام 

حالا نمیدونم قندم هست یا فشار 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
ترازوی دکتر منم زیاد میکشه بهشم میگی میگه بله ترازوی ما فرق داره😑

ادم لجش میگیره بخدا

اینقد ک من استرس وزن دارم کسی نداره بخدا 

ای خدا از تَهِ تَهِ دلم میخوام دامن همه منتظرا سبز بشه.🙏🌹خدایا ازت ممنونم به خاطر معجزه ات خوت مراقب نی نی کوچولوم باش🥰❤🌹
2731
من هر روز حالم بد هست  هم سرم مور مور میشه هم دست و پاهام  حالا نمیدونم قندم هست یا فشار ...

پس حتما قندتم بگیر امروز بهداشت گفت برو قندتو چک کن میخوام برم قندمو بگیرم. این چیزایی ک میگی انگار فشارت بالاست

دوستان ی سوال

من هفته ۲۱ هستم روی هر پهلو ک میخوابم ب سرعت اون دست و پام سِر میشه گز گز میکنه از چیه ب نظرتون؟

ادم لجش میگیره بخدا اینقد ک من استرس وزن دارم کسی نداره بخدا 

عزیزم بیست و یک هفته ای؟

چقدر اضافه کردی تا الان؟

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ
2738
عزیزم بیست و یک هفته ای؟ چقدر اضافه کردی تا الان؟

اره گلم چهار کیلو ۷۰۰

۵۸ بودم شدم ۶۱ هفصد

دوستان ی سوال من هفته ۲۱ هستم روی هر پهلو ک میخوابم ب سرعت اون دست و پام سِر میشه گز گز میکنه از چی ...

ای بابا منم الان چند وقته ب پهلو میخوابم داغونم گردن درد و بازو درد و سر شدن و کوفتگی... سراغم میاد

ای بابا منم الان چند وقته ب پهلو میخوابم داغونم گردن درد و بازو درد و سر شدن و کوفتگی... سراغم میاد

داعون شدیم بابا

باورت میشه من هنوز صبا تا غروب ویار دارم؟قرص دمیترون میخوردم متوجه نمیشدم دیدم همش یبوست دارم قرصو قطع کردم ویار همچنان ب قوت خودش هست ولی یبوستم برطرف شد شکر خدا

اره گلم چهار کیلو ۷۰۰ ۵۸ بودم شدم ۶۱ هفصد

خب خوبه دیگه زیاد اضافه نکردی ک

من پنجاه بودم الان حدود پنجاه و ششم بیست و پنج هفتمه

ان شاالله ک ب سلامتی بارداریتو طی کنی عزیزم❤

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ
من 7 کیلو وزنت خوبه

دکتر من روانیه

باورت میشه الان پنج ماهم تموم شده انگار فقط یکم شکم و پهلو دارم هیچ کس باورش نمیشه باردارم 

داعون شدیم بابا باورت میشه من هنوز صبا تا غروب ویار دارم؟قرص دمیترون میخوردم متوجه نمیشدم دیدم همش ...

😭😭وای ویار ویار ... لعنت ب ویار من الان ویار ندارم ولی کابوس بود وقتی بهش فکر میکنم دلم ریش میشه.بخدا اونقدر برام وخشتناکه ک ب شوهرم میگم من دیگه بچه نمیارم.اگه بیارم فقط ب شرط رحم اجاره ای...

2706