2410
2553
عنوان

خدا یه خوشگلی بهش داد دهنش رو سرویس کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 3091 بازدید | 109 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی کم پیش میاد کسی روش بشه به کسی بگه زشتی و اینگونه است که همه خودشونو زیبا میبینن😁

😂😂زدی تو هدف 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
بنظر من مشکلات و بخت ناجور و شوهر ناتو برا همه هست و ممکنه پیش بیاد؛اما خب ما توقع داریم هر کی خوشکل ...

نه ببین این ضربه هایی که خورده خیلی بد بوده تو زمان های بدی بوده مثلا فکر کن دوست پسرش ولش کرده رفته با یه زن شوهردار زشت دماغ عقابی که یه بچه نوجوان داره بعد فکر کن تو سالگرد فوت پدر دوستم ولش کرده تو بدترین موقع و خیلی سختی های دیگه که حوصله ام از گفتنش خارجه.

2720
یک سوال چه جوری واقعا حس میکنن زیبا هستن😐😂😂خداییش حالا هرچی هم بقیه بگن 😐ولی نمیدونم حس میکنم بق ...

اعتماد به نفس داشتن خيلي خوبه، چند وقت پيش دختر يكي از فاميلاي شوهرم و ديدم خدا كه زشت نمي آفرينه اما به چشم اصلاااا قشنگ نيست هيكلشم اصلا و ابدا خوب نيست داشت با همه دعوا ميكرد كه خوشگلي من باعث حسادت همه تون ميشه و من از هيكلم فوق العاده راضي هستم و هيكلم ساعت شنيه و ... گفتم چقدر خوبه ادم اعتماد به نفس داشته باشه

اعتماد به نفس داشتن خيلي خوبه، چند وقت پيش دختر يكي از فاميلاي شوهرم و ديدم خدا كه زشت نمي آفرينه ام ...

ما به این میگیم اعتماد به سقف😐😂😂

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2714
2706