2726
عنوان

جاریم خیلی اذیتم میکنه😢

| مشاهده متن کامل بحث + 4489 بازدید | 72 پست
یعنی خوشم میاد شمشیرو از رو بسته.  از همون اول محلم نمیذاره خخخخ

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

حتما از دست خانواده شوهر خیلی کشیده

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پس مقصر خودت اینقد ضعیفی وقتی بایارو قهر بیخود کرده بچه هاشو میفرسته بیرونشون کن کااااش بجای تو بودم ...

چیکار کنم بچه چه گناهی کرده اخه 

دیروز دخترش اومد چقدر باهاش بازی کردم کل خونرم به گند کشید به بچه سه ساله چجور بگم گمشو خونتون تاپیکشم اتفاقا هس برو بخون مادر خودش عقل داشته باشه نمیفرستتش

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 
عزیزم شما با این تاپیکی زدی همین الانم اگه بخوان شناساییت کردن حداقل خودتو خالی کن بزار بچه ها کمکت ...

وا چرا من که چیزی نگفتم😫

2728
واااا اگه شوهرت خونس دست شوهرتو بگیر باهم برین بیرون ، اگه هم نیس خودت پاشو برو خونه مامانت . بچه ها ...

شوهرم نیس 

رفت سر کار 

از صبحه میخام زنگ بزنم با مامانم دردل کنم بازم میگم ول کن اون و ناراحت نکنم

استارتر من هنوز نفهمیدم چرا موندی خونه و داری حرص میخوری و از بچه ها اونم مواظبت میکنی ؟ چرا بچه هاشا نمیفرستی خونشون ؟ خجالت میکشی ؟ جریان چیه اخه

خب پاشو برو خونه مامانت اگه خجالت میکشی مستقیم بچه ها را بفرستی برن

استارتر من هنوز نفهمیدم چرا موندی خونه و داری حرص میخوری و از بچه ها اونم مواظبت میکنی ؟ چرا بچه هاش ...

بچه هاش نیستن الان که بذار درحاست دوستی بدم اون جا بگم چیشده

چیکار کنم بچه چه گناهی کرده اخه  دیروز دخترش اومد چقدر باهاش بازی کردم کل خونرم به گند کشید به ...

اونم دختر همون مادره اره ۳ سال بچس گناه داره بخاطر اون مادر بی حیاش میگم وگرنه منم نمیتونم با بچه بدباشم 

استارتر من هنوز نفهمیدم چرا موندی خونه و داری حرص میخوری و از بچه ها اونم مواظبت میکنی ؟ چرا بچه هاش ...

من یه پنج دقیقه دیگه میام تعریف میکنم تو خصوصی

چیکار کنم بچه چه گناهی کرده اخه  دیروز دخترش اومد چقدر باهاش بازی کردم کل خونرم به گند کشید به ...

بش نگو گمشو خونتون . بش بگو عزیزم من میخوام برم بیرون ، شما دیگه برو خونتون افرین دختر گل

همین

وا چرا من که چیزی نگفتم😫

تو یه ساختمون با سه تا جاریات زندگی میکنی از یکیشون خیلی ناراحتی بچه هاشم  همش خونتونن. صبح شوهرت زنگ زده بهشون اعتراض کرده... خب اونیکه اینجاست قشنگ میدونه کی هستی و مشکلت چیه دیگه 😂

😎🤔
من با دو تا از جاریام هستم یکیش واقعا خانومه اون یکی از عمد اذیتم میکنه  

چندسالته عزیزم وچندساله ازدواج کردی؟

باورکن من همیشه غصه روزهایی رومیخورم که بخاطرفکرکردن به رفتارواذیت کردن دیگران روح وروان خودم رونابودمیکردم

آخه دخترخوب آدم برای جاریش هم خودش رواذیت میکنه 

هرچقدراذیت کنه ول کن اهمیت نده نادیده بگیر

اگه هی نادیده بگیری اهمیت ندی برات مهم نباشه خسته میشه ازرومیره

جاری من دکتره

استاددانشگاهه

ازروزاول خونه جداداشتن 

ماشین خوب شوهرخوب

حالاهم پسردارشده

توخونه پدری همه عمرمستاجربودن ماشین نداشتن

وضع مالیشون بدبودچون پدرش نگهبان بود

خودش اومداینجادرس خونددکترشدواستاد

خدامیدونه صبح تاشب خانواده شوهرم پزخودش وپسرش رومیدن

به جون دخترام اگه ذره ای ناراحت بشم ذره ای بهش فکرنمیکنم

بااینکه من وضع مالی بابام خیلی خوب بودچندتاماشین سنگین داشتیم وچندتاخونه

اماحالا21ساله بامادرشوهرم تویه ساختمون هستیم

اوایل سخت میگرفتم حالااصلاهیچی برام مهم نیست

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )

جاری جاریه دیگه ،حالا بعضیا مهربونتر ،بعضیا بدجنس تر ،ازش توقع رفتار خواهرانه نداشته باش عزیزم و اگه مطمئنی تز قصد اذیتت میکنه با حال خوشت میتونی کاری کنی که دست برداره از کارش 

2706